Showroom Truck Koło w Białymstoku

Zapraszamy w poniedziałek 21.05.2018 (w godzinach 9:00 - 15:00)
Salon łazienek na kółkach - nietypowy nie tylko pod względem formy, ale również z uwagi na fakt pokazania łazienki z zupełnie nowej, unikalnej perspektywy. Autorem pierwotnej koncepcji był Janusz Kaniewski. To według niego, łazienka to przede wszystkim sposób spędzania czasu, powinna więc być stworzona w taki sposób, byśmy chcieli do niej wracać.
Showroom Truck Koło, którego długość wynosi niemal 20 metrów, to niezwykła ekspozycja, obejmująca nowoczesne rozwiązania łazienkowe z zakresu ceramiki, mebli oraz systemów instalacyjnych.
Od strony technicznej, oprócz standardowych dla każdej ciężarówki instalacji umożliwiających poruszanie się po drogach, w pojeździe zostały zamontowane dziesiątki metrów dodatkowych kabli, mnóstwo rur, systemy nagłośnieniowe, klimatyzacja, elektronika, czujniki …

Truck to także główny reprezentant marketingu mobilnego, czyli „świadomej lokalizacji” - każdej formy aktywności marketingowej wykorzystującej mobilne środki komunikacji z klientem. Jeden z pierwszych na polskim rynku - gratka dla fanów motoryzacji i marketerów.

BLU salon łazienek w Białymstoku

ul. Składowa 12
Zobacz na Facebooku

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku