Wanny asymetryczne – wybieramy odpowiedni model

Asymetryczne modele wanien okazują się być świetnym wyborem nie tylko do większych łazienek, których mogą stać się centralnym punktem, ale także do tych niewielkich, w których dobór odpowiednich elementów wyposażenia ze względu na wymiary pomieszczenia bywa kłopotliwy. Firma Aquaform, czołowy polski producent wyposażenia łazienek, prezentuje przegląd swoich najpopularniejszych wanien asymetrycznych.

Dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu nawet niewielka łazienka może być w pełni funkcjonalna i komfortowa, należy jedynie pamiętać o jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni. Wanny asymetryczne, mimo swoich najczęściej kompaktowych mniejszych rozmiarów, zapewniają pełną wygodę użytkowania. Są także maksymalnie funkcjonalne – zwłaszcza te z dodatkowymi półkami i siedziskami umiejscowionymi narożnikach, które podczas kąpieli okazują się niezwykle pomocne.

Wanna Cordoba – zaledwie 135 cm długości

Asymetryczna wanna Cordoba to niewielka narożna wanna, którą zmieścimy nawet w naprawdę niewielkiej łazience – jej długość to zaledwie 135, a szerokość – 95 cm. Jest wykonana z akrylu, który ma właściwości antypoślizgowe i termoizolacyjne. W narożniku Cordoby zaprojektowano dwie szerokie półki, które można wykorzystać do przechowywania, np. kosmetyków lub przyborów kąpielowych. Wejście do wanny nie powinno sprawić kłopotu ani dziecku, ani osobie starszej, ponieważ jest ona dość niska – ma tylko 37 cm wysokości. W zestawie z wanną znajdują się nóżki i wsporniki niezbędne do montażu.

Tinos – z komfortowym siedziskiem

Asymetryczna, narożna wanna Tinos, jest bardzo kompaktowa – jej wymiary to 140 x 95 cm. W tym modelu znajduje się spore siedzisko umiejscowione w narożniku, ułatwiające kąpiel, zwłaszcza osobie starszej lub dziecku. Może ono posłużyć również jako spora półka do przechowywania. Kształt wanny jest bardzo nowoczesny, dlatego będzie ona świetnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie współczesny design i ciekawe rozwiązania. Wanna Tinos została wykonana z akrylu i ma właściwości termoizolacyjne oraz antypoślizgowe. Jest dostępna w wersji prawej i lewej, a do zestawu są dołączone wsporniki i nóżki niezbędne do montażu.

Oryginalna wanna Helos Comfort

Helos Comfort to komfortowa i wygodna wanna o stosunkowo sporej wysokości – 46 cm. W narożniku wanny zaprojektowano siedzisko z podparciem z jednej strony oraz z półeczką z drugiej. Dlatego ten model będzie odpowiedni szczególnie dla osób ceniących sobie wygodę użytkowania oraz praktyczne rozwiązania. Ta asymetryczna wanna o wymiarach 150 x 100 cm wykonana została z akrylu, który ma właściwości antypoślizgowe i termoizolacyjne. Wanna dostępna jest w wersji prawej oraz lewej.

Senso – komfort w dwóch wymiarach

Wśród asymetrycznych modeli Aquaform wannę Senso wyróżnia nieco surowy kształt – jej linie są bardziej proste, co wpływa m.in. na to, że dno wanny jest stosunkowo szerokie. W narożniku zaprojektowano specjalne siedzisko, które może służyć użytkownikom również jako półka. Wanna Senso ze względu na swoje wymiary wyjątkowo nie jest modelem do małej łazienki i każdej (większej) łazience doda wyjątkowego charakteru pokoju kąpielowego. Wanna wykonana została z akrylu o właściwościach antypoślizgowych i termoizolacyjnych. Dostępna jest w dwóch wymiarach: 160 x 105 cm i 170 x 115 cm, w wersji prawej i lewej.

Arcline – klasyka w asymetrycznym wydaniu

Wanny Arcline nie bez powodu są jednymi z najpopularniejszych modeli wybieranych przez klientów Aquaform. Asymetryczna wanna Arcline to połączenie uniwersalnej prostoty (wanna nie ma siedziska ani półki) z najwyższą jakością wykonania. Dzięki stosunkowo niewielkim wymiarom (od 70 x 150 cm) model ten jest dobrym wyborem do mniejszych łazienek, a jego design sprawia, że pasuje do łazienek zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Simi – model dla ceniących dobre wzornictwo

Wanna Simi jest modelem nawiązującym do najnowszych trendów we wzornictwie – linia wanny ma kształt lekkiego łuku, a wanna nie ma siedziska ani półki, co dodaje jej nowoczesnego stylu. Model Simi jest nieco szerszy od Arcline, dzięki czemu kąpiel jest jeszcze bardziej komfortowa. Wanna dostępna jest w dwóch wymiarach – 150 x 80 i 160 x 80 cm. Wykonana jest z najwyższej jakości akrylu, w zestawie dostępne są nogi oraz wsporniki do montażu.

Wannę wybieramy na lata, dlatego musi spełniać nasze wszystkie istotne wymagania – powinna pasować do łazienki, być funkcjonalna i wygodna oraz trwała. Firma Aquaform gwarantuje jakość swoich produktów, korzystając z najlepszych materiałów i stosując wysokie normy jakościowe. Co istotne, całkowita produkcja wanien Aquaform odbywa się w Polsce.

Wszystkie produkty Aquaform są do nabycia w sklepach specjalistycznych na terenie całej Polski. Pełna lista punktów dystrybucyjnych dostępna jest na stornie internetowej Aquaform.

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku