Łazienka w kolorach natury

Trendy związane ze slow life, byciem eko i życiem w zgodzie z naturą mają swoje odzwierciedlenie także w wystroju wnętrz. Łazienki nawiązujące do świata przyrody są najczęściej urządzone z wykorzystaniem materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia w bieli oraz naturalnych kolorach.

Ponadczasowe meble

Urządzając łazienkę w stylu nawiązującym do natury nie tylko otrzymamy optymalne miejsce do odpoczynku i relaksu, ale także będziemy mieć pewność, że będziemy z niej zadowoleni przez lata. Biel, barwy natury i klasyczne materiały są ponadczasowe. Jeśli dodatkowo postawimy na wysoką jakość materiałów wykończeniowych i mebli, łazienka z pewnością nie będzie wymagała rychłego remontu.

Aquaform, czołowy polski producent wyposażenia łazienek, proponuje szereg kolekcji mebli w bieli oraz okleinach odwzorowujących naturalne drewno, które będą się świetnie prezentować zarówno w niewielkich, jak i większych łazienkach. Białe meble rozświetlą pomieszczenie i optycznie je powiększą, zwłaszcza te z frontami na wysoki połysk, które doskonale odbijają światło (meble Decora, Amsterdam). Jeśli lubimy motyw drewna, warto rozważyć meble z frontami łączącymi biel z okleiną imitującą drewno (Merida, Ramos Standard, Ramos Evolution) lub w całości w okleinie „drewnianej” (np. Ancona, Amsterdam, Decora, Flores). Okleiny imitujące drewno stosowane meblach Aquaform wykonane są w technologii 3D, dzięki czemu ich faktura do złudzenia przypomina naturalne słoje drzewa. Meble Aquaform posiadają zwiększoną odporność na wilgoć, mechanizmy spowalniające przy domykaniu szafek  i gładkie, łatwe do utrzymania w czystości powierzchnie. 

Natura za szybą

Obecna oferta producentów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych jest tak szeroka, że na ścianach i podłodze łazienki możemy mieć niemal wszystko, co sobie wymarzymy. Jeśli więc chcemy na ścianach lub podłodze umieścić np. drewniane panele lub płytki imitujące drewno, jest to jak najbardziej możliwe. Warto taką dekorację dodatkowo wyeksponować, stosując kabinę prysznicową lub parawan nawannowy z doskonale przejrzystego szkła, z minimalną ilością profili obudowy. Takie rozwiązanie nie tylko optycznie powiększy wnętrze, ale także doda mu nowoczesnego charakteru. Aquaform proponuje szereg kabin prysznicowych i parawanów nawannowych, które będą doskonałe do wnętrz inspirowanych naturą, m.in. kabiny Verra Line, Sol de Luxe oraz parawany Deli i Standard.

Wszystkie produkty Aquaform są do nabycia w sklepach specjalistycznych na terenie całej Polski. Pełna lista punktów dystrybucyjnych dostępna jest na stornie internetowej Aquaform

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku