< wróć do poprzedniej strony

Stelaże i przyciski

Kategorie
Cena
Producenci
Promocje

Filtruj wg

Kategorie
Cena
-
Producenci
Promocje

Stelaże podtynkowe to rozwiązanie po które sięga coraz więcej osób wykańczających swoje łazienki. Nic w tym dziwnego ten element pozwala w estetyczny sposób schować wszelkie elementy połączeniowe w ścianie, dzięki czemu aranżacja staje się bardziej minimalistyczna i poukładana.

Stelaże podtynkowe różnią się od siebie rodzajem zabudowy. Wśród nich wyróżniamy:

    • do zabudowy lekkiej – przeznaczone do montażu w ścianach wykonanych z płyt kartonowo – gipsowych. Ten rodzaj stelaży jest niezwykle łatwy w montażu,
    • do zabudowy ciężkiej – przeznaczone do montażu w ścianach murowanych.

Główną zaletą stelaży jest oszczędność miejsca. Miski WC zamontowane na stelaży zajmują dużo mniej przestrzeni niż modele kompaktowe wyposażone w zbiornik. Oczywiści stelaże do montażu podtynkowego nie są stosowane jedynie do misek WC. Stosuje się je również w przypadku bidetów oraz umywalek. Dzięki temu aranżacja jest pozbawiona nieestetycznych syfonów oraz elementów połączeniowych. Do stelaża możemy zamontować zarówno modele stające jak i podwieszane.

Dodatkową zaletą stelaży WC jest zamontowanie przycisku spłukującego w ściance. Element ten może stać się również dekoracją naszego pomieszczenia. Producenci tworzą przyciski w różnych rozmiarach, kolorach, kształtach i wykończeniach, dzięki czemu możemy je bez problemu dopasować do ogólnej stylistyki łazienki.

Znajdź stelaż podtynkowy dopasowany do Twojej łazienki:

stelaże podtynkowe WC - kliknij tutaj

stelaże podtynkowe bidetowe - kliknij tutaj

stelaże podtynkowe pisuarowe - kliknij tutaj

stelaże podtynkowe umywalkowe - kliknij tutaj

przyciski spłukujące - kliknij tutaj