< wróć do poprzedniej strony

Zestawy baterii i zlewozmywaków

Zlewozmywaki z baterią to praktyczne i szybkie rozwiązanie, które dopasuje się do wielu aranżacji. Główną zaletą zestawów ze zlewozmywakiem i baterią jest oszczędność czasu. Odnalezienie poszczególnych elementów, które są dopasowane do siebie, a jednocześnie wpasują się w stylistykę naszego wnętrza jest czasochłonne i ciężkie. Dlatego też większość producentów łączy ze sobą poszczególne części tworząc tym samym uniwersalne zestawy, które dopasują się do wielu kuchennych przestrzeni.

Odpowiednio dobrany zlew to podstawowa rzecz przy aranżowaniu naszej kuchni. Obecnie projektując tą przestrzeń stawia się przede wszystkim na praktyczne rozwiązania, które ułatwiają nam codzienne czynności. Nie trzeba nikomu mówić jak bardzo odpowiedni zlew wpływa na wygodę domowników. Używamy go przecież nie tylko do zmywania, ale również do nabierania wody, czy mycia warzyw i owoców. Dlatego też warto zwrócić uwagę na jego optymalną wielkość. Wśród zlewozmywaków możemy wyróżnić konstrukcję: 1 – komorowe, 1,5 – komorowe oraz 2 – komorowe. Wybór odpowiedniej konstrukcji zależy przede wszystkim od własnych preferencji oraz wymagań.

Niewątpliwie istotną kwestią każdej kuchni jest również odpowiednio dobrana bateria. Baterie kuchenne różnią się od siebie nie tylko wielkością i kształtem, ale również dodatkowymi ulepszeniami takimi jak termostat, filtr do wody lub ruchoma wylewka.

Wybierając zestaw złożony z zlewozmywaka i baterii kuchennej możemy być pewni, że będą one idealnie dopasowane zarówno pod względem estetycznym jak również technicznym. Dobrane do zestawów elementy stworzą harmonijną całość, a ich montaż będzie niezwykle prosty, dzięki dopasowanym wielkościom i otworom montażowym. Dodatkowo dostępność w wielu kształtach, rozmiarach oraz kolorach sprawia, że każdy znajdzie tu coś do swojej kuchni!

Chcesz samodzielnie wybrać poszczególne elementy w swojej kuchni? Sprawdź szeroki asortyment Salonów Łazienek BLU:

zlewozmywaki kuchenne - kliknij tutaj

baterie kuchenne - kliknij tutaj