Cena
Producenci
W magazynie

Filtruj wg:

Cena
0 - 831
Producenci
więcej... mniej

Konsola łazienkowa to rozwiązanie, które w ostatnim czasie znacząco zyskuje na popularności. Jej forma jest lekka, a design wpasowuje się w najgorętsze trendy.

Konsole pod umywalkę to niezwykle praktyczny i atrakcyjny dodatek do aranżacji. Wysokiej jakości konsola stanowi solidną podporę pod wybrana przez nas umywalkę, a dodatkowo zamontowane półki lub drzwiczki stanowią dodatkową przestrzeń na przechowywanie niezbędnych rzeczy. Konsole łazienkowe są dostępne w wielu rozmiarach, co pozwala do dokładne dopasowanie do pomieszczenia, w którym mają się znaleźć. Dodatkowo konsole występuje w dwóch wersjach:

  • stojącej – często wzbogacona w funkcjonalne szuflady lub dodatkowe drzwiczki, które skutecznie ukryją elementy syfonu lub kosmetyki,
  • podwieszanej – cechującej się elastycznym montażem – możemy powiesić ją na preferowanej przez nas wysokości. Taka konstrukcja optycznie powiększy nasze pomieszczenie, odsłaniając część podłogi.

Ponadto wybierając odpowiednią konsolę możemy wybierać spośród elementów stalowych, drewnianych i nie tylko! Dzięki czemu dopasujemy je do praktycznie każdej aranżacji.

W odróżnieniu do szafek podumywalkowych konsole do łazienki wyróżniają się lekką formą, która nie przytłacza całej aranżacji, a jedynie wplata w nią dodatkowy, często ozdobny element. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest również łatwy montaż.

Skompletuj zestaw szafek dopasowany do Twojej łazienki:

szafki górne - kliknij tutaj

słupki łazienkowe - kliknij tutaj

szafki pod umywalkę - kliknij tutaj

szafki z umywalką - kliknij tutaj

blaty łazienkowe - kliknij tutaj

lustra - kliknij tutaj