< wróć do poprzedniej strony

Szczotki toaletowe i uchwyty do papieru toaletowego

Cena
Producenci
Seria
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Materiał szczotki / uchwytu toaletowego
Kolor szczotki / uchwytu toaletowego
Wykończenie szczotki / uchwytu toaletowego
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
więcej... mniej
Seria
Głębokość (cm)
-
Szerokość (cm)
-
Wysokość (cm)
-
Materiał szczotki / uchwytu toaletowego
Kolor szczotki / uchwytu toaletowego
Wykończenie szczotki / uchwytu toaletowego
Promocje
W magazynie

Szczotka toaletowa oraz uchwyt do papieru to niezbędne elementy każdej łazienki! Trudno wyobrazić sobie funkcjonalną i wygodną toaletę bez szczotki do czyszczenia miski WC lub uchwytu na papier. Elementy te ustawione są w pobliżu toalety i swoim designem dopełniają całą przestrzeń. 

Szczotka toaletowa składa się zazwyczaj z dwóch elementów: pojemnik w postaci wyższej lub niższej tuby jak również szczotki na dłuższym uchwycie. Pojemniki szczotek różnią się zarówno samą bryłą jak również kolorem lub rozmiarem. Dzięki temu możemy dokładnie dopasować design szczotki do stylistyki naszego pomieszczenia. Sama szczotka może składać się z jednego lub dwóch elementów: rączki zintegrowanej ze szczotką lub uchwytu z możliwością odkręcenia i wymiany końcówki z włosiem. Możliwość wymiany samej szczotki sprawia, że czyszczenie toalety staje się bardziej higieniczne, a my nie musimy wymieniać całej konstrukcji. 

Uchwyt do papieru to element często pomijany podczas aranżowania łazienki, jednak jego brak może być dokuczliwy. Niewielkich rozmiarów uchwyt dopasowany designem do pozostałej części łazienki sprawi, że pomieszczenie te stanie się bardziej funkcjonalne i wygodne. 

Elementy 2w1 

Jeśli nie chcemy umieszczać uchwytu na papier na ścianie warto zastanowić się nad konstrukcją połączoną z szczotką do czyszczenia WC. Tego typu rozwiązanie zaoszczędzi nam zarówno czas, który poświęcilibyśmy na montaż uchwytu, jak również zapobiegnie pęknięciu płytek, przy których miałby się znaleźć. 

Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.