< wróć do poprzedniej strony

Baterie bidetowe i pisuarowe

Cena
Producenci
Sposób montażu baterii
Korek w zestawie
Kolor baterii
Sterowanie baterią
W magazynie

Filtruj według

Cena
-
Producenci
Sposób montażu baterii
Korek w zestawie
Kolor baterii
Sterowanie baterią

Baterie bidetowe i pisuarowe to elementy wyposażenia łazienki, które w ostatnim czasie znacznie zyskują na popularności. W naszych domach lub mieszaniach coraz częściej stawiamy na higieniczne rozwiązania takie jak bidet lub pisuar. Dlatego też niezwykle ważny jest odpowiedni dobór baterii, która spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Baterie bidetowe ze względu na miejsce montażu możemy podzielić na:
    • stojące – przeznaczone do montażu w przeznaczonym do tego otworze w bidecie, ich atutem jest szybki i łatwy dostęp do uszczelek oraz elementów połączeniowych
    • ścienne– montowane są zazwyczaj na ścianie w niewielkiej odległości od bidetu. Występują dwa sposoby montazu: natynkowy oraz podtynkowy.  Elementy połączeniowe oraz konstrukcyjne baterii montowanych natynkowo są widoczne. Bardziej estetycznym rozwiązaniem, po które sięga coraz więcej osób jest montaż podtynkowy, który skutecznie ukrywa wszelkie elementy montażowe

Najbardziej popularnym rozwiązaniem są baterie bidetowe jednouchwytowe. Wśród bogatej oferty producentów najdziemy również modele dwuuchytowe oraz bezdotykowe. Baterie przeznaczone do montażu podtynkowego zazwyczaj posiadają w zestawie słuchawkę, która znacząco ułatwia codzienną higienę.

Istotnym aspektem przy wyborze baterii do bidetu lub pisuaru jest również jej wygląd. Wybierając odpowiedni model musimy zwrócić uwagę na pozostałe elementy naszej łazienki, a zwłaszcza pozostałe baterie które się w niej znajdują. Aby nasza aranżacja była spójna i uporządkowana należy dostosować zarówno kolor jak i styl wybranej baterii bidetowej lub pisuarowej.

Wybierz idealny zestaw do Twojej łazienki:

Bidety - kliknij tutaj.

Pisuary - kliknij tutaj.

Miski WC z bidetem - kliknij tutaj.