< wróć do poprzedniej strony

Umywalki wpuszczane w blat i podblatowe

Cena
Producenci
Seria
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Kształt umywalki
Kolor umywalki
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
Seria
więcej... mniej
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Kształt umywalki
Kolor umywalki
Promocje
W magazynie

  • -138,01 zł
  • Nowy
  • Cersanit

Umywalka wpuszczana w blat, 37,5x37,5 cm
4 szt
Oszczędzasz 138.01 zł/szt
586,96 zł/szt 724.96 zł/szt -138,01 zł

Umywalki wpuszczane w blat to doskonałe połączenie funkcjonalności z estetycznym wyglądem. Zamontowanie umywalki na równi z blatem stworzy minimalistyczną i efektowną całość.

Główną zaletą umywalek wpuszczanych w blat jest przede wszystkim ich montaż. Schowanie umywalki pod blatem sprawia, że pomieszczenie staje się mniej zagracone, a my możemy z łatwością zabudować przestrzeń pod blatem tworząc tym samym dodatkowe miejsce na przechowywanie niezbędnych kosmetyków bądź chemii.

Planując w swojej aranżacji zastosowanie umywalki wpuszczanej w blat należy dokładnie wymierzyć preferowaną przez nas umywalkę. Aby blat prezentował się jak najlepiej należy precyzyjnie dociąć przeznaczony na nią otwór. Tylko wtedy osiągniemy dokładne dopasowanie umywalki do blatu.

Różnorodność kształtów, materiałów oraz kolorów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wybierając umywalkę wpuszczaną w blat możemy postawić na klasyczną ceramikę bądź konglomerat. Konstrukcje takich modeli są zazwyczaj kwadratowe, prostokątne, owalne, okrągłe bądź narożne. Dodatkowym atutem jest dostępność w różnorodnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy ją do blatu oraz własnych potrzeb.

Wybierz umywalkę dopasowaną do swojej łazienki:

umywalka ścienna - kliknij tutaj.

umywalka nablatowa - kliknij tutaj.

umywalka wolnostojąca - kliknij tutaj.

umywalka na szafkę - kliknij tutaj.

Różnorodne baterie umywalkowe znajdziesz tutaj.