< wróć do poprzedniej strony

Umywalki z szafką

Cena
Producenci
Seria
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Kształt umywalki
Kolor umywalki
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
Seria
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Kształt umywalki
Kolor umywalki
Promocje
W magazynie

Umywalka z szafką to często wybierane rozwiązanie do funkcjonalnych aranżacji łazienki. Takie konstrukcje oprócz funkcji higienicznych zapewniają również dodatkową przestrzeń na przechowywanie kosmetyków, chemii lub innych niezbędnych przyborów.

Oprócz niewątpliwej zalety jaką jest dodatkowe miejsce do przechowywania takie konstrukcje dodatkowo ukrywają nieestetycznie wyglądający syfon. W ofercie salonów BLU znajdują się zarówno umywalki z szafkami podwieszanymi, stosowane zazwyczaj w nowoczesnych aranżacjach, jak również z zestawy z szafkami stojącymi. Ponadto zestawy występują w różnych stylach i kolorach, dzięki czemu możemy je dopasować idealnie do naszej łazienki.

Umywalka ze zintegrowaną szafką sprawdzi się zarówno w małej, jak i dużej łazience. Występuje w wielu rozmiarach, które sprawdzą się w niemalże każdej łazience. Do pomieszczeń o niewielkim metrażu dopasują się zestawy o mniejszej głębokości. Dzięki temu zachowamy niezbędne odległości, które zapewnią nam swobodne poruszanie się po łazience.

Wybierz umywalkę dopasowaną do swojej łazienki:

umywalka ścienna - kliknij tutaj

umywalka nablatowa - kliknij tutaj

umywalka wolnostojąca - kliknij tutaj

umywalka wpuszczana w blat lub podblatowa - kliknij tutaj

umywalka na szafkę - kliknij tutaj.

Różnorodne baterie umywalkowe znajdziesz tutaj.