< wróć do poprzedniej strony

Syfony i półsyfony do umywalek

Cena
Producenci
Seria
Kolor
Rodzaj syfonu
Promocje
W magazynie

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
więcej... mniej
Seria
Kolor
Rodzaj syfonu
Promocje
W magazynie

Syfony oraz półsyfony to jeden z podstawowych elementów, w które musi zostać wyposażona łazienka. Odpowiednio dobrany oraz zamontowany syfon pozwoli na szybkie i bezawaryjne odprowadzanie wody z umywalki.

Wybierając odpowiedni syfon warto zwrócić uwagę na jego materiał jak również konstrukcję. Wysokiej jakości syfony zapewnią nam bezpieczne użytkowanie umywalki bez obaw o zalanie łazienki. Materiałami, które są najczęściej wybierane do produkcji syfonu jest PCV jak również mosiądz. Konstrukcja syfonu nie tylko powinna nie tylko prawidłowo odprowadzać wodę ale również być łatwa w czyszczeniu. Wśród najpopularniejszych modeli możemy znaleźć:

  • syfony pionowe (butelkowy) – o podłużnej, pionowej konstrukcji, której zakończenie przypomina butelkę, jego smukły design sprawia, że zajmuje mało miejsca i sprawdzi do umywalek umieszczonych w niewielkich pomieszczeniach,
  • syfony poziome (rurowy) – ich konstrukcja jest pozbawiona miejsc, w którym może gromadzić się brud, dzięki czemu nie trzeba ich tak często czyścić. Modele te jednak zajmują więcej miejsca niż syfony pionowe dlatego też są wybierane do większych łazienek,
  • syfony niestandardowe – o nietypowej konstrukcji, które sprawdzą się w niecodziennych aranżacjach oraz niestandardowych umywalkach.

Planujesz remont całej łazienki? Znajdź umywalkę dopasowaną do swojej aranżacji. Dostępne modele umywalek znajdziesz tutaj.