< wróć do poprzedniej strony

Wanny do zabudowy

Cena
Producenci
Długość (cm)
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Typ wanny
Materiał wanny
Kolor wanny
Możliwość montażu parawanu nawannowego
W magazynie
Promocje

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
Długość (cm)
więcej... mniej
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Typ wanny
Materiał wanny
Kolor wanny
Możliwość montażu parawanu nawannowego
W magazynie
Promocje

Wanna do zabudowy to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej łazience. Mnogość rozmiarów, a także pewnego rodzaju elastyczność wanien do zabudowy sprawia, że możemy je dowolnie zaaranżować, dzięki czemu dopasują się do łazienek w wielu stylach.

Niewątpliwą zaletą wanny do zabudowy jest jej niewielka konstrukcja. Dzięki temu właściciele małych łazienek nie muszą być skazani jedynie na kabiny prysznicowe. Odpowiednio dobrana wanna do zabudowy nie zagraci pomieszczenia, a przy tym będzie komfortowa i użyteczna.

Konstrukcja wanny do zabudowy pozwala na dowolne zabudowanie przestrzeni przy niej. To my zdecydujemy czy chcemy aby pojawiły się tam klasyczne płytki, dekoracyjna mozaika lub niekonwencjonalne rozwiązanie takie jak utworzenie na jej ściankach dodatkowych półek, na których można będzie później postawić stylowe dekoracje lub najpotrzebniejsze kosmetyki.

Wanny do zabudowy oprócz różnych rozmiarów występują również w różnych kształtach. Wśród nich wyróżniamy wanny:

  • prostokątne – najpopularniejsze konstrukcje, które pojawiają się w łazienkach najczęściej. Klasyczny kształt wanny dopasuje się idealnie do niejednej aranżacji,
  • narożne – przeznaczone do montażu w rogach pomieszczenia. Ich kształt sprawia, że dopasują się do niewielkich łazienek, w których liczy się każdy centymetr,
  • asymetryczne – nieszablonowy kształt wanny dopasuje się do niecodziennych rozmiarów łazienki w wielu rozmiarach.

Praktyczne obudowy do wanien znajdziesz tutaj.