< wróć do poprzedniej strony

Wanny narożne i przyścienne

Producenci
W magazynie
Typ wanny
Kształt wanny
Materiał wanny
Kolor wanny

Filtruj wg:

Producenci
więcej... mniej
Typ wanny
więcej... mniej
Kształt wanny
więcej... mniej
Materiał wanny
więcej... mniej
Kolor wanny
więcej... mniej

Roca Aquamarina A24T236000
  • Nowy

Asymetryczna narożna wanna akrylowa (Lewa) z hydromasażem Smart Water Plus, 175x100x51 cm
0 szt
0,00 zł/szt
ROCA
Roca Aquamarina A24T237000
  • Nowy

Asymetryczna narożna wanna akrylowa (Lewa) z hydromasażem Smart WaterAir Plus, 175x100x51 cm
0 szt
0,00 zł/szt
ROCA
Roca Aquamarina A24T239000
  • Nowy

Asymetryczna narożna wanna akrylowa (Lewa) z hydromasażem Effects Gold Opcja, 175x100x51 cm
0 szt
0,00 zł/szt
ROCA
Roca Aquamarina A24T245000
  • Nowy

Asymetryczna narożna wanna akrylowa (Prawa) z hydromasażem Smart WaterAir Plus, 175x100x51 cm
0 szt
0,00 zł/szt
ROCA

Wanny narożne i przyścienne są jednymi z najczęściej wybieranych modeli. Ich konstrukcje dopasowują się zarówno do przestronnych pomieszczeń, jak również do tych o mniejszej powierzchni. Dodatkowo często możemy je zabudować, dzięki czemu doskonale wpasują się w nasze wnętrze.

Wanny narożne to modele często wybierane do mniejszych łazienek. Ich konstrukcja doskonale zabudowuje nieustawne narożniki w naszym pomieszczeniu, dzięki czemu nasza aranżacja staje się bardziej funkcjonalna. Przygotowując się do zakupu wanny narożnej musimy dokładnie wymierzyć ściany w naszej łazience, tak aby wybrać model najbardziej dopasowany do naszego wnętrza.

Najczęściej wybieranymi wannami narożnymi są te o owalnej konstrukcji, w których jeden z boków jest wygięty w lekki łuk. Dodatkową zaletą wanien narożnych jest fakt, iż coraz częściej montowane są w nich dodatkowe dysze wodne oraz siedziska, które znaczącą ułatwiają codzienną higienę, a także pozwalają poczuć się jak w domowym spa.

Częstym wyborem są również wanny przyścienne, które posiadają specjalnie wyprofilowany jeden z boków w celu lepszego dopasowania do ściany. W ofercie odnajdziemy róże rozmiary oraz modele dostosowane do montażu w narożnikach.

Do niewątpliwych zalet wanien przyściennych możemy zaliczyć ich praktyczność, wanny te zajmują mniej miejsca, a zabudowana cześć nie tworzy dodatkowych zakamarków, w których zbiera się brud. Design tego typu konstrukcji dopasuje się do wielu aranżacji, zarówno tych utrzymanych w stylu minimalistycznym, jak również industrialnym czy skandynawskim.

Wybierając wannę warto pamiętać o prawidłowym dopasowaniu baterii. Rozmaite baterie wannowe w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach znajdziesz tutaj.