< wróć do poprzedniej strony

Wanny z nośnikiem (obudową)

Cena
Producenci
Długość (cm)
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Typ wanny
Materiał wanny
Kolor wanny
W magazynie
Promocje

Filtruj wg

Cena
-
Producenci
Długość (cm)
Głębokość (cm)
Szerokość (cm)
Wysokość (cm)
Typ wanny
Materiał wanny
Kolor wanny
W magazynie
Promocje

Wanna z nośnikiem to optymalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dbają o to, aby każda powierzchnia w łazience była jednolita. Dopasowanie wykończenia naszej wanny do pozostałej części łazienki sprawi, że przestrzeń stanie się bardziej estetyczna i minimalistyczna.

Nośniki pozwalają na trwałą zabudowę wanny, w różnych rozmiarach. Znajdziemy tutaj zarówno modele dopasowane do najpopularniejszych rozmiarów wanien. W sprzedaży są również nośniki modułowe, które pozwalają nam na dostosowanie ich do indywidualnych wymiarów.

Nośniki są gównie wykonywane ze styropianu ich odpowiednie ułożenie oraz stabilne zamontowanie tworzy swego rodzaju ramę w której możemy bez problemu zamontować naszą wannę. Dodatkowo jego ścianki są specjalnie przygotowane do dalszej obróbki. Dzięki czemu możemy na nich położyć wybrane przez nas płytki lub ozdobne tynki. Takie rozwiązanie znacząco ułatwi proces zabudowy naszej wanny.

Gotowane wanny z obudową dostępne tutaj.

Wanna z obudową to doskonałe rozwiązanie, które sprawi, że łazienka stanie się bardziej estetyczna. Wanna ze zintegrowaną obudową to proste i dużo szybsze rozwiązanie niż wykańczanie tej powierzchni płytkami.

Wybierając odpowiednią wannę z obudową należy przede wszystkim zwrócić uwagę na materiał z którego została wykonana. Wysokiej jakości wanna będzie niezwykle trwała i posłuży nam przez wiele lat. Wanny z obudową występują w wielu kształtach i rozmiarach: znajdziemy tutaj zarówno konstrukcje, które sprawdzą się do mniejszych łazienek, jak również do tych o większym metrażu.

Niewątpliwą zaletą obudowy do wanny jest przede wszystkim łatwy dostęp do niezbędnych przyłączy. Dzięki temu, w przypadku nagłej awarii wystarczy, że w prosty sposób zdejmiemy obudowę, a po przeprowadzeniu naprawy założymy ją ponownie. Dodatkowo obudowa do wanny sprawdzi się w wielu aranżacjach dzięki dostępności w wielu rozmiarach oraz wzorach.

Wanny z nośnikiem dostępne tutaj.