Baterie łazienkowe (do łazienki) to jeden z kluczowych elementów każdej łazienki oraz kuchni. Obecnie baterie występują w różnorodnych kształtach, rozmiarach, kolorach i są wyposażone w dodatkowe funkcjonalności. Dzięki temu możemy dopasować je nie tylko do własnych preferencji i wygody, ale również do całej aranżacji naszego pomieszczenia.

Baterie łazienkowe (do łazienki) możemy podzielić ze względu na ich przeznaczenie. W bogatej ofercie salonów BLU odnajdziesz:

  • baterie umywalkowe – występują w wariancie ściennym oraz stojącym, w różnych wykończeniach i stylach, które dopasują się do niejednego wnętrza. Jednak wygląd to nie jedyne, na co powinniśmy zwrócić uwagę. Przed zakupem naszej baterii musimy dokładnie zastanowić się nad jej praktycznością. Bateria umywalkowa powinna być przede wszystkim dopasowana do naszej umywalki. Ważny jest odpowiedni rozmiar oraz wysokość wylewki, a także montaż, ilość uchwytów oraz zastosowana głowica. 
  • baterie wannowe – stojące, które sprawdzą się do wanien o szerszym rancie oraz ścienne, które dopasują się do modeli o mniejszym ranie. Odpowiednio dobrana bateria wannowa będzie stanowiła nie tylko niezwykle praktyczny element ale również dodatkową dekorację całej aranżacji. 
  • baterie prysznicowe – dostosowane tak, aby spełniać wszelkie wymogi baterii stosowanych w kabinach prysznicowych. Łączą w sobie wyjątkowy design z niezwykła praktycznością. W bogatej ofercie licznych producentów znajdziemy baterie wyposażone w blokadę gorącej wody, termostat oraz ogranicznik przepływu wody. Dostępność w różnorodnych kolorach i stylach: od klasycznego po nowoczesny pozwala nam na idealne dopasowanie baterii do reszty aranżacji.
  • baterie bidetowe i pisuarowe – bidety oraz pisuary to coraz częściej pojawiające się elementy w naszych łazienkach. Dlatego istotną kwestią staje się odpowiedni dobór baterii. Baterie bidetowe możemy zamontować w przeznaczonym do tego otworze w bidecie lub podtynkowo.
Trwa zapisywanie zmian. Proszę czekać.