< wróć do poprzedniej strony

Słuchawki drążki i węże prysznicowe

Cena
Producenci

Filtruj wg

Cena
-
Producenci

    OMNIRES

Zestaw prysznicowy suwany
0 szt
200,00 zł/szt

Słuchawki prysznicowe to jeden z głównych elementów każdej kabiny prysznicowej. Jednak rozwiązanie to coraz częściej pojawia się również w połączeniu z wannami. Nic w tym dziwnego słuchawki prysznicowe, są niezwykle wygodnym i poręcznym sposobem na zarządzanie strumieniem wody.

Planując zakup nowej słuchawki prysznicowej należy zwrócić uwagę na parę aspektów. Na początku wybieramy modele, które wpasują się w nasze gusta, a przy tym dopasują się do wybranej przez nas wcześniej baterii lub drążka natryskowego. Dzięki temu zakupione przez nas elementy stworzą spójny zestaw, który będzie idealnie do siebie pasował.

Jednak wygląd to nie wszystko. Najważniejsze jest to, jakie funkcje oferuje nam dana słuchawka. Dlatego też podczas zakupów musimy sprawdzić w co został wyposażony konkretny model. Słuchawki prysznicowe ze względu na ich konstrukcję możemy podzielić na jedno i wielofunkcyjne. Słuchawki jednofunkcyjne nie zaskoczą nas dodatkowymi ulepszeniami. Natomiast głowica w słuchawkach wielofunkcyjnych może znacząco zwiększyć komfort naszych kąpieli. Częstym rozwiązaniem jest możliwość wyboru preferowanego strumienia wody. W zależności od producenta możemy wybrać strumień:

  • deszczowy – w postaci cienkich strużek wody
  • masujący – strumień wody jest zagęszczony specjalnym wirnikiem i pulsacyjnie wydostaje się ze słuchawki
  • miękki – lekki, napowietrzony strumień delikatny dla skóry
  • mgiełka – delikatny strumień wody w postaci wodnej mgiełki
  • mieszany – kombinacja paru podstawowych strumieni wody

Dodatkowymi udogodnieniami oferowanymi przez producentów jest system zapobiegający osadzaniu się kamienia wewnątrz słuchawki jak również specjalnie wyprofilowana powierzchnia, która ułatwia czyszczenie konstrukcji.

Znajdź wyposażenie dopasowane do Twojej kabiny prysznicowej:

panele prysznicowe - kliknij tutaj

zestawy prysznicowe - kliknij tutaj

deszczownice i natryski - kliknij tutaj

akcesoria prysznicowe - kliknij tutaj