Cena
Producenci

Filtruj wg

Cena
-
Producenci

Lustro łazienkowe – bez niego nie można sobie wyobrazić ukończonej aranżacji. Jest jednym z głównych elementów tego pomieszczenia, które znacząco ułatwia codzienną toaletę oraz pielęgnacje.

Lustra łazienkowe występują w wielu rozmiarach oraz kształtach. Znajdziemy tutaj modele prostokątne, kwadratowe, jak również okrągłe lub o nieregularnych kształtach. Dodatkowo możemy wybrać, czy interesuje nas lustro z ramą czy bez niej. Producenci coraz częściej wyposażają je również w dodatkowe ledowe oświetlenie umieszczone wzdłuż jego boków oraz na górze, a także mniejsze mocowane do lustra szkło powiększające. Oprócz tego można odnaleźć zwierciadła z półką, na której możemy umieścić np. szczoteczkę i pastę do zębów.

Oprócz możliwości swobodnego przejrzenia się w lustrze i ogolenia lub zrobienia makijażu element ten ma też inne zastosowanie. Lustra do łazienki są często wybierane przez możliwość optycznego powiększenia pomieszczenia. Zwłaszcza w niewielkich łazienkach lustra są stosowane nie tylko nad umywalką, ale również w innych częściach aranżacji, tak aby pomieszczenie wydawało się większe i bardziej otwarte.

Lustro może stać się również elementem dekoracyjnym i dodatkowo podkreślającym styl łazienki. Wszystko to dzięki zastosowaniu odpowiedniego obramowania. Wśród bogatej oferty produktów znajdą się modele, które dopasują się do niemalże każdej aranżacji w różnorodnych stylach.

Skompletuj zestaw szafek dopasowany do Twojej łazienki:

szafki górne - kliknij tutaj

słupki łazienkowe - kliknij tutaj

szafki pod umywalkę - kliknij tutaj

szafki z umywalką - kliknij tutaj

konsole - kliknij tutaj

blaty łazienkowe - kliknij tutaj