Komunikat Sieci Salonów Łazienek BLU

Działania podnoszące bezpieczeństwo w salonach naszej sieci w związku z SARS-CoV-2.

Szanowni Klienci,

Jesteśmy ogromnie wdzięczni, iż wybraliście nasz salon jako ten w którym dokonacie zakupów i zapraszamy serdecznie.

Niemniej jednak przez wzgląd na obecną sytuację związaną z zagrożeniem zarażenia koronawiruwem (SARS-CoV-2) wywołującego chorobę COVID-19 dbając o bezpieczeństwo naszych Pracowników a także Państwa prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności i jeśli Pani/Pan ma objawy typu katar, kaszel lub podwyższona temperatura proszę o nie narażanie pracowników salonu i rezygnacje z jego odwiedzenia. Jeśli jesteś zdrowy i masz pewność że nie miałaś/eś styczności z osobą zarażoną zapraszamy do środka. Zachowując wszelkie środki ostrożności przy wejściu zostaniesz poproszona/ny o zdezynfekowanie rąk specjalnym płynem.
Jeśli jednak przez ostrożność nie będziesz chciała/ła wejść do środka zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą Państwo kontakt do naszego salonu www.blu.com.pl
Nasi pracownicy mogą udzielić Państwu wszelkich informacji oraz porad odnośnie doboru asortymentu, dokonania zakupu telefonicznie lub mailowo. Są w stanie wykonać Państwu projekt łazienki, przygotować wycenę, przyjąć zamówienie, wysłać proformę oraz zrealizować zamówienie i wysyłkę towaru bez konieczności wychodzenia Państwa z domu.

Za utrudnienia przepraszamy, niemniej jednak zdrowie Państwa i naszych pracowników jest najważniejsze. Zapraszamy do kontaktu online!

Z wyrazami szacunku

Załoga Blu Salony Łazienek

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku