Krótka prezentacja Video BLU Suwałki

Przedstawiamy prezentację salonu BLU w Suwałkach.

16 grudnia swoje oficjalne wielkie otwarcie miał 52 salon łazienek sieci BLU, mieszczący się w Suwałkach przy ul. Sejneńskiej 59. Na ponad 618m2 powierzchni salon prezentuje 38 łazienkowych aranżacji i bogatą ekspozycję wyposażenia. Znajdziesz tu nie tylko mnóstwo inspiracji, ale też otrzymasz fachowe doradztwo i kompletną usługę projektową w cenie zakupów, co pozwoli Ci stworzyć swoją wymarzoną – modną, piękną, a przede wszystkim funkcjonalną łazienkę.

W salonie łazienek BLU mieszkańcy Suwałk i okolic znajdą bogatą ofertę produktów do łazienek, kuchni, salonów i sypialni takich jak: płytki ceramiczne: gres, płytki podłogowe, ścienne, dekory, płytki drewnopodobne, płytki elewacyjne, kamień dekoracyjny oraz kompletne wyposażenie łazienki: wanny, umywalki, zlewy we wszystkich rozmiarach, baterie wannowe, umywalkowe, prysznicowe, kuchenne, kabiny prysznicowe, parawany nawannowe, meble łazienkowe w każdym stylu, stelaże podtynkowe, jak również grzejniki. W sumie 50 tysięcy produktów w najmodniejszych wzorach i kolorach dostępnych w ciągłej ofercie.

Klienci salonu BLU mogą liczyć na kompleksową i profesjonalną pomoc w realizacji łazienki – od momentu wyboru asortymentu, przez zaprojektowanie wnętrza, po dostarczenie produktów pod wskazany adres. Wszystkie te usługi oferowane są w cenie zakupów.
Salon zapewnia również dostawę zakupionego asortymentu bezpośrednio z magazynu centralnego LogiQ w Koluszkach, pod wskazany przez Klienta adres.

Salon Łazienek BLU w Suwałkach przy ul. Sejneńskiej 59 otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-14:00.
E-mail: suwalki@blu.com.pl
Telefon: 531 596 531
Strona www salonu: https://www.blu.com.pl/salony/suwalki
Fanpage salonu: https://www.facebook.com/BLUsalonLazienekSuwalki

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku