Nowy odpływ prysznicowy Linearis Infinity KESSEL

Niska wysokość zabudowy oraz łatwa zabudowa dzięki załączeniu do zestawu wszystkich potrzebnych elementów.

Nowy system odpływów prysznicowych. KESSEL poszerza swoją ofertę produktów odwadniających o nowy, oferujący możliwość wielostronnego dostosowania system odpływów prysznicowych Linearis Infinity. Daje on możliwości indywidualnego kreowania wyglądu łazienki z odpływem umieszczonym na poziomie podłogi – zarówno w obiektach prywatnych jak i dostępnych publicznie. Odpływ jest dostępny w bogatej palecie kolorów, pokrywa wykonana została ze stali szlachetnej V4A w wersji polerowanej lub szczotkowanej (powierzchnia szczotkowana w kolorach: miedź, brąz i czarny) i różnych długościach, można go dowolnie przedłużać i układać, także w narożach. Stal V4A użyta w odpływach prysznicowych jest materiałem o szczególnie wysokiej jakości, odpornym na korozję przy stałym napływie wody w łazience. Linearis Infinity 60 posiada niską wysokość zabudowy wynoszącą jedynie 60 mm i wysoką przepustowość 0,5 l/s przy nadpiętrzeniu 20 mm. Wariant o wysokości zabudowy 90 mm wykazuje przepustowość wynoszącą nawet 0,8 l/s przy nadpiętrzeniu 20 mm. Firma KESSEL oferuje tę nowość produktową jako kompletny zestaw zawierający wszelkie potrzebne do zabudowy elementy. Ułatwia to instalatorom i glazurnikom pracę, ponieważ nie muszą już troszczyć się sami o potrzebny im osprzęt.

Kompletny zestaw – wszystkie elementy potrzebne do zabudowy pod ręką

Linearis Infinity jest dostępny w siedmiu długościach w przedziale od 800 do 1600 mm. Można go bez ograniczeń przedłużać i łączyć. Nasadę można dowolnie przesuwać w dwóch płaszczyznach i dzięki temu optymalnie dopasować do układu płytek. Niewidoczny system łączników i praktyczny system połączeń zaciskowych pozwala na układanie odpływów w linii prostej oraz aż w trzech zakresach kątów. Poza tym odpływ może zostać bardzo łatwo skrócony po obu stronach o dowolną długość. Seryjnie zamontowane tłumienie drgań i dźwięków minimalizuje hałasy generowane podczas użytkowania i w łatwy sposób może zostać zainstalowane we wszystkich rodzajach podłóg. Wyrównywane są dzięki temu ruchy związane z pracą podłoża. Fabrycznie zamocowany kołnierz zaciskowy z matą hydroizolacyjną spełnia najwyższe wymagania klasy wodoszczelności W3-I według normy DIN 18534. Syfon Megastop z zamknięciem wodnym chroni przed rozprzestrzenianiem się nieprzyjemnych zapachów. Otwory wody przesiąkającej w lekkim korpusie z tworzywa sztucznego (PP) w sposób ciągły odwadniają uszczelniane powierzchnie. Wyjmowany wkład w pokrywie wpustu znacząco ułatwia czyszczenie i konserwację.

Odkryj bezgraniczne możliwości kreowania łazienki oraz praktyczne wskazówki instalacyjne i montażowe pod adresem www.kessel.pl/linearis-infinity

Nowy odpływ prysznicowy Linearis Infinity ze stali nierdzewnej V4A oferuje nieskończenie wiele możliwości kreowania wyglądu łazienki.

Linearis Infinity 60 ma niewielką wysokość zabudowy wynoszącą tylko 60 mm, a Linearis Infinity 90 oferuje zwiększone wartości przepływu.

Odpływ prysznicowy można dowolnie skracać i przedłużać – zarówno w linii prostej za pomocą niewidocznych łączników jak i w narożach za pomocą łączników kątowych.

Łatwa zabudowa – kompletny zestaw zawiera wszystkie elementy odpływu prysznicowego oraz potrzebny osprzęt.

Interesuje Cię nowy odpływ prysznicowy Linearis Infinity KESSEL?

Przyjdź do wybranego salonu BLUZadzwoń lub wypełnij poniższy formularz:

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku