Czerwcowa Promocja BLU – Więcej za mniej

Czerwcowa Promocja BLU "Więcej za mniej" obejmuje 2 modele nowoczesnych kabin IÖ Larso w zestawie z brodzikami IÖ Smig.

Choć wakacje większości z nas kojarzą się przede wszystkim z beztroskim relaksem, plażą i słońcem, warto pamiętać, że jest to także najlepszy sezon na przeprowadzanie różnego rodzaju modernizacji, napraw oraz prac budowlanych. Dla wszystkich, którzy w tym okresie remontują, czy aranżują swoje łazienki, przygotowaliśmy ciekawą propozycję promocyjną....

Promocja zawiera dwa modele nowoczesnych kabin kwadratowych IÖ Larso 80x200 cm i 90x200 cm o profilu czarny mat w zestawie z brodzikami kompozytowymi IÖ Smig 80x80 cm i 90x90 cm w kolorze czarnym.

Promocja obowiązuje od 01.06 do 30.06.2021r.

Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

Bądź z nami na bieżąco:
https://www.facebook.com/BLUsalonylazienek
https://www.instagram.com/blusalonylazienek
https://pl.pinterest.com/blusalonyazienek

*promocją objęte są wszystkie salony BLU, ceny promocyjne obowiązują od 01.06 do 30.06.2021 r.

Przyjrzyjmy się bliżej brodzikom Smig i kabinom Larso od IÖ, marki własnej sieci salonów łazienek BLU

IÖ Smig to brodziki z klasycznym, okrągłym odpływem o średnicy 90 mm. Profilowana powierzchnia o spadku 2% i wysoka przepustowość zapewniają szybkie odprowadzanie wody z powierzchni brodzika. Mają tylko 30 mm wysokości, dlatego świetnie sprawdzą się w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach. W promocji brodziki o praktycznym kwadratowym kształcie i rozmiarze — klasyczne modele narożne do małych łazienek 80×80 cm i 90×90 cm. Co wyróżnia promocyjne produkty z serii SMIG? Brodziki Smig o 5 — warstwowej konstrukcji, wykonano z kompozytu Stonicryl, mieszanki polimerów i minerałów ze spienionymi mieszankami PU+. Konstrukcja łączy w sobie stalowe zbrojenia oraz izolację akustyczną i izolację termiczną. Powłoki Easy to Clean oraz AntiBac. Doskonałe wzornictwo i kolor – klasyczna, nasycona czerń. Bezpieczna, antypoślizgowa powierzchnia ogranicza ryzyko wypadku podczas kąpieli.

Zaś niewątpliwym atutem nowoczesnych, kwadratowych kabin prysznicowych IÖ Larso jest szkło hartowane, przezroczyste o przekroju 6 mm i specjalna powłoka AquaPerle. Zapewnia ona bezproblemowe utrzymanie kabin w czystości. Cechy: ergonomiczny zapewniający komfort użytkowania uchwyt, płaski profil przyścienny bez poziomego profilu przy ściankach stałych, praktyczny sposób wypinania drzwi ułatwiający utrzymanie czystości. Zalety: system profili z regulacją szerokości, połączenie drzwi i ścianki bocznej profilem typu clip, ograniczniki przesuwu drzwi.

Produkty objęte promocją

Interesuje Cię Czerwcowa Promocja BLU na nowoczesne kabiny IÖ Larso w zestawie z brodzikami IÖ Smig?

Przyjdź do wybranego salonu BLUZadzwoń lub wypełnij poniższy formularz:

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku