Nowy Salon Łazienek BLU Kędzierzyn-Koźle!

Mieszkańcy województwa Opolskiego (i nie tylko) na pewno ucieszy ta wiadomość! Salon Łazienek BLU od 12 sierpnia znajdziecie również w miejscowości Kędzierzyn-Koźle!

12 sierpnia na mapie pojawił się kolejny punkt salonów łazienek BLU! Nowy salon mieści się przy ulicy Wojska Polskiego 3 w miejscowości Kędzierzyn-Koźle! Przestrzeń salonu zawiera nie tylko liczne boksy aranżacyjne, które mogą stać się inspiracją na nasze wnętrza, ale również posiada bogatą ekspozycję wyposażenia.

W BLU Kędzierzyn-Koźle znajdziemy nie tylko elementy wyposażenia łazienki, ale również rzeczy niezbędne do wykończenia naszej kuchni lub salonu. Liczni producenci, różnorodne płytki w odmiennych stylach i kolorach, wysokiej jakości modele podłogowe, ścienne, uniwersalne, czy dekoracyjne i nie tylko umieszczone na pokaźnych ekspozytorach - wszystko w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Jednak płytki to nie wszystko! Oprócz tego znajdziemy tutaj również wysokiej jakości wanny, umywalki, kabiny i ścianki prysznicowe, miski WC i bidety. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie wyposażyć naszą łazienkę kompleksowo w jednym miejscu!

Klienci salonu BLU mogą liczyć na kompleksową i profesjonalną pomoc w realizacji łazienki – od momentu wyboru asortymentu, przez zaprojektowanie wnętrza, po dostarczenie produktów pod wskazany adres.

Salon Łazienek BLU Kędzierzyn-Koźle przy ul. Wojska Polskiego 3 otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-13:00.

E-mail: kedzierzyn@blu.com.pl
Telefon: 530 682 923
Strona www salonu: https://www.blu.com.pl/salony/kedzierzynkozle
Fanpage salonu: https://www.facebook.com/BLU-salon-Łazienek-Kędzierzyn-Koźle-146708054176701

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku