Cersaie 2016 - relacja z targów

Prestiżowe międzynarodowe targi w Bolonii to największe wydarzenie w branży które wyznacza trendy w świecie płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek.

Każdego roku wszyscy najwięksi branżowi producenci spotykają się w tym pięknym mieście północnych Włoch, aby zaprezentować swoje najnowsze kolekcje. Tegoroczna, 34 edycja targów Cersaie odbyła się w dniach 26-30 września.

Setki wystawców, tysiące produktów, tony materiałów i to wszystko dla Was. I dla nas też, abyśmy mogli przywieźć starannie wyselekcjonowane, najpiękniejsze perły z kolekcji i mogli zaprezentować je w naszych salonach. 

Bogactwo modeli, wzorów i kolorów, naszą uwagę zwrócił fakt powrotu  do   sprawdzonych już motywów, docenianych przez klientów. Taką kolekcją jest Carrara i Calacatta, ponadczasowego wzoru, którego inspiracją jest najpiękniejszy biały marmur. Glazura ta prezentowana była w wykończeniu matowym i w połysku, w strukturach fali, rombach i kwiatach w wielu formatach. 

Znaczącym nowym trendem roku 2016 są płytki z metalicznym wykończeniem wzbogacane o struktury. Patyna, miedź złoto dodają szyku i ekskluzywności wnętrzu. Kolory te już w zeszłym roku widoczne były w wykończeniu baterii łazienkowych i ceramiki sanitarnej.

Metaliczne szkliwo i złocenia wyróżniały się również u producentów mozaiki szklanej i metalowej.

Wiodącym trendem są płytki wielkoformatowe, a dominującym rozmiarem 40x120 cm, który nie mógł ujść naszej uwadze.

Otrzymaliśmy wiele pochlebnych opinii ze strony partnerów handlowych, szczególnie cieszy nas ten fakt, gdyż na rynku jesteśmy zaledwie od roku, to nasz i Wasz sukces. Dzięki targom Cersaie jesteśmy w stanie obserwować  wiodące  trendy w architekturze, innowacje wzornicze, tak aby konsekwentnie rozbudowywać naszą ofertę, by najpełniej odpowiadała  potrzebom zarówno projektantów jak i klientów indywidualnych.

Wkrótce w marce Azario pojawią się płytki które uzupełnią naszą ofertę.


Galeria zdjęć

Znajdź produkty Azario na stronie BLU: Azario

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku