Trwały i piękny jak kamień - Ceramika Gres Odyssey

Tradycja wykładania ścian i podłóg naturalnym kamieniem sięga setek lat wstecz. Wytrzymały i naturalnie piękny świetnie sprawdzał się w tej roli, będąc przy okazji elementem zdobiącym wnętrze.

Dziś, chociaż wielu z nas wciąż sięga po ten materiał, z powodzeniem zastąpić możemy go płytką ceramiczną wiernie imitującą kamień. 

Na jej korzyść przemawiają walory użytkowe samej płytki, łatwość jej pielęgnacji, a także - w przypadku płytek podłogowych - możliwość bezpiecznego ułożenia pod nią ogrzewania podłogowego. W ten sposób możemy cieszyć się piękną, a przy okazji ciepłą wersją kamiennej podłogi.

Dla miłośników naturalnych akcentów we wnętrzu, a także elegancji i ponadczasowości, polecamy płytki podłogowe z kolekcji Odyssey polskiej marki Ceramika Gres

To płytki gresowe, przy wykonaniu których użyto technologii lappato. Oznacza to, że polerowane są w sposób, który pozwolił na uzyskanie efektu nieco nierównej, przetartej, półpołyskującej powierzchni płytki. Dzięki temu niezwykle wiernie odwzorowują one naturalny kamień. Dodatkowo dostępne są w czterech wybarwieniach: antracyt, beż, krem oraz szary

Dzięki ich wysokim parametrom użytkowym można je z powodzeniem wykorzystać zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz naszego domu (np. balkon, taras). Dedykowane są do pomieszczeń mieszkalnych, jak i ogólnodostępnych. Duży, funkcjonalny format 59,7x59,7 cm sprawi, że ułożona z nich podłoga będzie wyglądała wyjątkowo elegancko.

Aktualne promocje

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku