Bohema, Ceramika Gres - Odrobina artyzmu

To, co w ostatnich latach lansowane jest na międzynarodowych targach płytek ceramicznych zarówno przez polskie, jak i zagraniczne firmy, to przede wszystkim trend związany z naturą. Coraz wierniejsze odwzorowywanie jej piękna - czy to w przypadku płytek imitujących drewno, czy też kamień - stało się jednym z głównych zadań ich producentów.

Coraz bliżej natury

I rzeczywiście - dziś, takie płytki wręcz do złudzenia przypominają naturalne materiały. Z tym, że dzięki swoim wyjątkowym parametrom użytkowym, są one bardziej trwałe, odporne na zabrudzenia, zmienne warunki atmosferyczne, czy po prostu łatwiej utrzymać je w czystości. Dzięki temu, możemy połączyć przyjemność posiadania w domu pięknych przedmiotów z komfortem ich użytkowania. 

Dla indywidualistów

Naszą propozycją w zakresie trendów związanych z naturą, jest kolekcja Bohema polskiej marki Ceramika Gres. W jej skład wchodzą płytki gresowe szkliwione, przeznaczone na podłogę, o modnym formacie 59,7x59,7 cm. 

Producent poleca je do użytku we wnętrzach, zarówno mieszkalnych, jak i ogólnodostępnych. Jak najwierniejsze odwzorowanie uroku naturalnego kamienia, uzyskane zostało dzięki wykorzystaniu technologii nadruku cyfrowego.  

Gres Bohema, dostępny jest w czterech uniwersalnych kolorach: beż, brąz, krem i szary. Wyjątkową elegancję wnętrza, w którym zostanie wykorzystany, podkreśli polerowane wykończenie płytki. 

Polecamy go wszystkim Klientom, którzy chcą stworzyć wnętrze eleganckie, zindywidualizowane, bliskie ich osobistym relacjom z naturą.

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku