Kludi Maris - uniwersalny design, gwarantowana jakość

Wymarzone wyposażenie łazienkowe? Każdy odpowie na to pytanie inaczej, jednak można być pewnym powtarzalności przynajmniej dwóch jego cech: interesującego wzornictwa i wyjątkowej jakości. Ich gwarancją jest z pewnością seria baterii łazienkowych Kludi Maris.

Wyjątkowe wzornictwo

Kludi Maris to niezwykle bogata kolekcja jednouchwytowych baterii łazienkowych. Wybierać można spośród rozwiązań dedykowanych do umywalki, bidetu, wanny, natrysku (także w opcji podtynkowej) oraz programu kuchennego.

Całą linię wyróżnia uniwersalne wzornictwo, którego głównym wyznacznikiem są funkcjonalność i ergonomia. To właśnie dlatego baterie posiadają szeroki uchwyt i wygodnie wyprofilowaną wylewkę. 

Do tego wysokiej jakości chromowane wykończenie i... możemy mieć pewność, że Kludi Maris pasować będzie do zdecydowanej większości aranżacji łazienkowych i kuchennych.

Wysoka klasa

Kludi Maris to jednak nie tylko wyjątkowe wzornictwo. To także wysoka jakość, którą potwierdza ponad 90 lat rynkowej tradycji firmy Kludi.

To dlatego baterie z serii Kludi Maris pochwalić się mogą mosiężnym korpusem, metalowym uchwytem oraz elastycznymi wężykami przyłączeniowymi. Kolejnym gwarantem jakości armatury z tej kolekcji jest głowica ceramiczna stworzona przez firmę Kludi, a sprawdzona już w milionach baterii na całym świecie. 

Przyjazny montaż

Dodatkowo Kludi Maris jest wyjątkowo przyjazny jeśli chodzi o instalację. Wszystko dzięki wprowadzonemu systemowi szybkiego montażu, niewerbalnym instrukcjom dotyczącym łączenia poszczególnych elementów.

Baterie wyposażone zostały również w element ułatwiający centryczne ustawienie baterii względem otworu w umywalce. Zapewnia to zawsze całkowite jego zakrycie przez zamontowaną armaturę. 

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku