Oristo Wave - meble na fali

Pojemne, funkcjonalne, trwałe, estetyczne - tego zazwyczaj wymagamy od mebli łazienkowych. To właśnie od nich w dużym stopniu zależy porządek w łazience, ale także ergonomia tego miejsca. A łazienkowe akcesoria, kosmetyki i przybory - wiadomo, niejednokrotnie niebezpiecznie się mnożą...

Jakość dla wymagających

Kolekcja Wave polskiej marki Oristo z pewnością odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników mebli łazienkowych. Minimalistyczny wygląd, dwa obecnie najmodniejsze wybarwienia: biały połysk i szary mat, a także kilka opcji rozmiarów dostępnych szafek - to główne cechy charakterystyczne kolekcji. 

Dbałość o szczegóły

Oristo Wave wyróżnia się lekko wygiętym frontem szafek dedykowanych pod umywalkę oraz mocno zaznaczoną linią chromowanego uchwytu. W skład kolekcji wchodzą wiszące szafki podumywalkowe z szufladami (szerokość  60, 80 i 120 cm), wiszący słupek (z szufladami i szklanymi półkami wewnątrz; szerokość 60, 80 i 120 cm) oraz lustra oświetleniem i wbudowanym gniazdkiem elektrycznym (szerokość 60, 80 i 120 cm). Meble są wodoodporne, a wszystkie szuflady wyposażone w system delikatnego domykania - soft close. 

Do szafek podumywalkowych producent poleca dedykowane kolekcji umywalki z formowanego marmuru i głębokości 45 cm, dopasowane pod każdą z opisywanych szerokości mebla. 

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku