Tubądzin Abisso: niezbędna odrobina luksusu

Każdy potrzebuje odrobiny luksusu. A ten zapewnić można sobie choćby dzięki odpowiedniej aranżacji wnętrza naszego domu. Co powiecie Państwo na pełną szyku i blasku łazienkę?

Gra świateł

Kolekcja płytek ceramicznych Abisso od marki Tubądzin to jeden z tych elementów, które pozwolą nadać naszej przestrzeni wymiaru wspomnianego luksusu. Stonowane kolory, ciekawe struktury płytek oraz blask - to jedne z głównych cech tej serii.

Abisso zdominowały trzy barwy: biel, szarość oraz granat. Ta ostatnia jest obecnie stosunkowo mało popularna, jeśli chodzi o wnętrza łazienkowe. Ale może to m.in. ona jest odpowiedzialna za wyjątkową popularność tej kolekcji wśród klientów?

Płytka bazowa o wymiarach 75x30 cm ma gładkie, polerowane wykończnie i jest dostępna w każdym ze wspomnianych kolorów. Serię  tworzą ponadto płytki z tłoczonym wzorem rombów oraz ze ściętymi brzegami. Każda z nich dostępna w wersji polerowanej sprawia, że łazienka wręcz błyszczy od gry światła załamującego się  na ich powierzchniach.

Uzupełnieniem serii są gresowe płytki podłogowe w formacie 45x45 cm, dostępne w wybarwieniach: biel, szary i granat. W przypadku Abisso trzeba także koniecznie wspomnieć o występujących w ramach kolekcji dekoracjach: mozaice ściennej w kształcie rombów, dekorach, w których dominują subtelne, srebrne linie czy mozaikowej, mieniącej się blaskiem platyny listwie ściennej.

Jedna kolekcja, wiele aranżacji

Abisso to kolekcja, która pozwoli na stworzenie bardzo różnych stylistycznie aranżacji. Jeśli naszą łazienkę zdominują szarości, uzyskamy wnętrze na wskroś nowoczesne. Jeśli postawimy na biel i granat - otrzymamy wyjątkową przestrzeń w stylu francuskim. Natomiast klasyczna biel pozwoli na stworzenie łazienki eleganckiej, spokojnej i odrobinę sterylnej. Żadna z nich nie będzie jednak pozbawiona wspomnianego luksusowego charakteru.


Zapytaj o kolekcję Tubądzin Abisso w salonach BLU

Znajdź najbliższy salon BLU na mapie lub wypełnij poniższy formularz


Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku