Kappala - nowoczesność i estetyczny minimalizm w Twojej łazience

Kappala to innowacyjna marka, na którą warto zwrócić uwagę, szukając solidnych i estetycznych rozwiązań. To nowoczesna ceramika łazienkowa, gdzie priorytetem są: niezawodność, precyzja wykonania i nowoczesny, bezpretensjonalny design. Cechami wyróżniającymi produkty tej marki są trwałość i staranne wykończenie.
Dzięki nowatorskiej technologii, wyjątkowym materiałom oraz procesowi wykańczania polegającym na ręcznym polerowaniu, ceramika łazienkowa Kappala zyskuje idealną i gładką powierzchnię, której na próżno szukać w produktach wytwarzanych metodami tradycyjnymi.
Dla klientów obawiających się, że konglomeraty z których wykonuje się nowoczesne umywalki nie spełnią ich oczekiwań, firma Kappala przygotowała rozbudowany program gwarancji. Tradycyjna, dziesięcioletnia gwarancja to potwierdzenie jakości produktów, oraz ich odporności na przebarwienia i wady fabryczne.
Nowością jest Gwarancja Satysfakcji, która przez okres 3 lat od dnia zakupu, zapewni niezależnie od przyczyny, wymianę armatury na taką samą nową, za cenę odpowiadającą 20% ceny detalicznej. Jest to zatem gwarancja spokoju dla wszystkich – kupujących, instalatorów, jak również dla sprzedawców.

Interesują Cię umywalki marki Kappala?

Znajdź najbliższy salon BLU lub wyślij wiadomość

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku