Nowości od Azario - zestawy szafek z umywalką

Marka Azario wprowadza na rynek trzy, nowe zestawy mebli łazienkowych - Lorient, Neo i Trinity. Wszystkie kolekcje, dostępne w sieci salonów BLU, łączy wysoka jakość wykonania i unikalne wzornictwo.

Najnowsze zestawy szafek z umywalkami ceramicznymi charakteryzują się spójną formą oraz minimalistycznym wyglądem. W parze z przemyślanymi, ergonomicznymi projektami idzie wysoka jakoś użytych materiałów. Fronty oraz korpusy mebli wykonane są z lakierowanej płyty MDF, dzięki czemu meble są wytrzymałe, odporne na działanie wody. Szafki wyposażone są w dwie lub trzy szuflady z wygodnym systemem cichego domykania. Każda zainstalowana jest na prowadnicach z pełnym wysuwem, dzięki czemu bez problemu wydostaniemy z jej wnętrza przechowywane przedmioty.

Azario Lorient

Zaskakuje asymetrią, wyróżnia się na tle pozostałych zestawów. Wgłębienie miski umywalkowej zostało przesunięte względem osi na lewą stronę, aby stworzyć miejsce na niewielki blat pozwalający na odstawienie kosmetyków, czy umieszczenie dozownika z mydłem. Uchwyty frezowane są we frontach na 3/4 długości szuflady, co tylko podkreśla unikalność modelu, wszystkie krawędzie szafki i umywalki są zaokrąglone.

Azario Trinity

Zestaw Trinity przykuwa uwagę lekko zaokrąglonymi brzegami, delikatną formą. Dzięki trzem szufladom o zróżnicowanej wysokości, szafka idealnie nadaje się do przechowywania wielu rzeczy. Środkowa szuflada sprawdzi się doskonale jako miejsce na drobne przedmioty, kosmetyki, niska głębokość umożliwi ich szybkie odnalezienie.

Azario Neo

Zestaw ten występuje w dwóch wariantach kolorystycznych o białych i grafitowych frontach, dostępny jest w dwóch rozmiarach. Przy łazience o niewielkiej powierzchni, gdzie cenny jest każdy centymetr, idealnie sprawdzi się szafka z umywalką o szerokości 65 cm. 

W przypadku większych wnętrz warto rozważyć opcję szerokości umywalki równą 85 cm, co gwarantuje swobodę ruchów i większy komfort. Szuflady umożliwiają przechowywanie kosmetyków, produktów higienicznych, a nawet ręczników. 

Zapytaj najbliższy salon łazienek o kolekcje mebli Azario

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku