Azario – jesienne nowości kąpielowe

Bogata oferta salonów BLU powiększyła się o nowe modele wanien, brodzików oraz baterii marki Azario, które zachwycają dbałością o szczegóły oraz jakością użytych materiałów. Dzięki produktom możemy zaaranżować wygodną, pięknie prezentującą się strefę prysznica oraz przestrzeń kąpielową.

Wanna Altare

Wanna Altare jest wyjątkowym połączeniem minimalistycznego designu i funkcjonalności, co podkreślają proste linie zewnętrzne i zaokrąglone krawędzie wewnątrz. Cechuje ją przede wszystkim estetyka wykonania oraz wysoka jakość użytego materiału. Mowa tu o akrylu sanitarnym, który gwarantuje trwałość produktu, odporność powłoki zewnętrznej na zarysowania i uszkodzenia łatwość utrzymania w czystości. Wanna Altare występuje w trzech długościach: 150, 160 i 170 cm. Pozwala to na bezproblemową adaptację w każdym wnętrzu, a prosta forma daje nieskończone możliwości aranżacyjne, bez względu na obrany styl.

Wanna wolnostojąca Alvero

Wanna wolnostojąca Alvero jest doskonałym przykładem klasycznego produktu łazienkowego w nowoczesnym wydaniu. Klasyczną sylwetkę uzyskano dzięki symetrii kształtu bryły, którą stworzono z wysokiej jakości akrylu sanitarnego. Materiał ten gwarantuje długie lata użytkowania bez uszkodzeń powłoki, której właściwości pozwalają na łatwe utrzymanie higieny i estetycznego wyglądu.

Brodzik Andora

Nowy brodzik Andora to doskonały przykład wyrafinowanego minimalizmu. Tu perfekcja wykonania spotyka prostą linię krawędzi, tworząc nowoczesną formę pozbawioną zbędnych ozdób. Elegancji produktu nie zaburza odpływ, który jest niemal niezauważalny, a wykonana z tego samego materiału klapka harmonijnie łączy się z całością. Brodzik dostępny jest w dwóch wymiarach – kwadratowy o boku długości 90 cm oraz prostokątny 80 x 120 cm, co daje możliwość optymalnego dopasowania strefy prysznicowej do naszych potrzeb.

Wolnostojąca bateria wannowa Aurora

Wannowa, bateria wolnostojąca Aurora sprosta najbardziej wymagającym oczekiwaniom, sprawdzi się w każdym pokoju kąpielowym. Bateria dobrze komponuje się z każdą wysokością wanny i można zainstalować ją w dowolnym miejscu. Harmonijna linia, wyważone proporcje zachwycają delikatną formą. Całość dopełnia zastosowanie chromowanego wykończenia, które odbija światło i otoczenie niczym lustro. W baterii zastosowano najwyższej jakości komponenty: perlator Neoperl, przełącznik ciśnieniowy oraz głowicę ceramiczną marki Hydroplast, która zapewnia wysoki przepływ wody.

Zapytaj o produkty Azario w salonach łazienek BLU

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku