Para w łazience – najlepsze wyposażenie łazienki dla dwojga

W szczęśliwym związku partnerzy dzielą się wszystkim, w tym wspólną przestrzenią. Jednak dzielenie jednej łazienki może być trochę stresujące. Ostatecznym rozwiązaniem porannych sprzeczek o kolejność mycia zębów będzie stworzenie funkcjonalnej przestrzeni dla dwóch osób. Podpowiadamy, jakie produkty wybrać do wykonania łazienkowej aranżacji dla pary.

Łazienka przy sypialni

Umiejscowienie łazienki w bezpośrednim sąsiedztwie alkowy jest coraz popularniejszym rozwiązaniem. Przemawia za tym przede wszystkim wygoda takiego rozwiązania. Zapewnia wyraźny podział strefy dziennej i nocnej oraz poczucie dyskretnej intymności. Zwłaszcza, jeśli do wydzielonej łazienki wchodzi się tylko od strony sypialni. To dobry pomysł dla osób, które cenią sobie prywatność i relaks w odosobnieniu, podczas gdy reszta domowników, np. dzieci korzystają z innej łazienki.

Podwójne umywalki

Zastosowanie podwójnej umywalki w prosty sposób wyeliminuje ryzyko wypadków podczas wspólnego mycia zębów. Dwie komory pozwolą również na niezależne wykonywanie innych czynności. Zyskujemy przestrzeń i miejsce „pod ręką” na akcesoria do golenia czy wykonywania makijaż bez obawy, że druga osoba przypadkowo strąci przedmioty.


Koło Traffic to propozycja dwukomorowej umywalki mocowanej na śrubach. W zależności od upodobań i metrażu łazienki, możemy zestawić ją z półpostumentem lub dedykowaną szafką. Ten model umywalki ma szerokość 120 cm.


Roca Stratum to nowoczesna, kwadratowa umywalka o wymiarach 130 x 50 cm. Po obu stronach posiadająca wygodne blaty. Możemy umieścić ją na funkcjonalnej szafce. W komplecie znajduje się zestaw montażowy.

Dwuosobowe wanny

Kąpiel we dwoje to pomysł nie tylko na romantyczne Walentynki. Ten przyjemny sposób na relaks i spędzenie czasu tylko we dwoje w ciepłej pianie warto stosować jak najczęściej. Dzięki dużej, dwuosobowej wannie oboje będziecie czuć się wygodnie i komfortowo.


Roca BeCool to wanna akrylowa o wymiarach 190 x 110 cm. To jeden z największych modeli dostępnych na rynku. Wygodne zagłówki i odpowiednia szerokość wanny zapewnią relaks niczym podczas wizyty w SPA.

Roca Hall to nieco mniejszy model, który możemy wpasować nawet do niewielkiej łazienki w bloku. Do dyspozycji mamy przestrzeń o wymiarach 180 x 80 cm i dwa zagłówki w zestawie. Wykonana z wysokiej jakości akrylu, jest odporna na zarysowania i uszkodzenia.

Dwuosobowy prysznic

Z przyjemności wspólnej kąpieli możemy skorzystać również pod prysznicem. Wygodne, płaskie brodziki wydzielą odpowiedni metraż wystarczający do swobodnego korzystania przed dwoje. Antypoślizgowa powierzchnia zminimalizuje ryzyko wypadków.


Roca Helios to brodzik o wymiarach 160 x 70 cm. Unikalne wzornictwo i kolor idą w parze z wysoką jakością wykonania. Uzupełnimy go kabinę prysznicową w dedykowanym rozmiarze lub wykorzystamy we wnęce.


Roca Terran to nowoczesny, ultrapłaski brodzik, wykonany z kompozytu STONEX ®. Do dyspozycji mamy powierzchnię 2 x 1 m. W zestawie znajduje się dołączony odpływ.


Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku