Czarna armatura we wnętrzach

Czarne baterie łazienkowe stanowią mocny trend w aranżacji łazienek. Po wyrazistą armaturę w swoich projektach chętnie sięgają architekci i projektanci wnętrz. W połączeniu z pozostałym wyposażeniem potrafi stworzyć we wnętrzu niezwykłe aranżacje.
Czerń bez wątpienia dodaje wnętrzom charakteru. Wyrazisty akcent może być elementem, który subtelnie podkreśli piękno aranżacji, może stać się też punktem wyjściowym, pomysłem, na którym zbudujemy wizję naszego wnętrza. Projekt łazienki z użyciem czarnej armatury sprawia, że przestrzeń nabiera niezwykłego charakteru. Doskonale sprawdzi się w łazienkach osób, które nie boją się odważnych rozwiązań. Czarna kolorystyka baterii zrywa z klasycznym, chromowanym wykończeniem, wprowadzając do wnętrza powiew świeżości.

Matowa czerń baterii Keria

W ofercie producentów odnajdziemy wiele kolekcji, które bazują na uniwersalnej czerni. Seria armatury Keria Excellent to elegancka kolekcja w czarnym, matowym wykończeniu. W szerokiej gamie produktów odnajdziemy baterie umywalkowe, baterie wannowe, bidetowe i prysznicowe. Na szczególną uwagę zasługuje wolnostojąca bateria wannowa, która zachwyca oryginalnym, nowoczesnym wzornictwem. Wiele produktów w kolekcji pozwala nam na stworzenie wyjątkowych aranżacji, obok których nie sposób przejść obojętnie.

Czarne kabiny prysznicowe, czarne dodatki

Decydując się na wybór czarnych baterii łazienkowych, warto ten kolor konsekwentnie wprowadzić do naszej aranżacji. Dużą popularnością cieszą się kabiny prysznicowe z czarnymi profilami oraz dodatkowymi szprosami, wprowadzające do wnętrza nieco industrialny klimat. W łazience warto postawić także na czarne dodatki: akcesoria, dozowniki, półki na kosmetyki. Idąc krok dalej, możemy zamontować czarne oprawy oświetleniowe, lampę nad lustrem. Warto wprowadzić czerń także a tkaninach: dywanikach łazienkowych, ręcznikach. W stylizowanych wnętrzach możemy także postawić na dekoracyjne lustro z czarną ramą. Im więcej konsekwentnie dobranych dodatków, tym lepiej.

Ponadczasowa czerń i biel

Duet czerni i bieli to uniwersalne połączenie, które doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu, także łazienkowym. Czara armatura i dodatki efektownie kontrastują z bielą ceramiki, czy jasnymi płytkami. Takie połączenie wprowadza do wnętrza poczucie spójności i harmonii, dlatego decydując się na wyrazistą armaturę, warto stworzyć delikatne tło, które podkreśli piękno armatury. W małych łazienkach czarną armaturę możemy także zestawić z delikatnymi szarościami na ścianach, naturalny drewnem oraz jasnymi meblami. Ze względu na coraz więcej produktów oferowanych przez producentów, do wyboru mamy wiele modeli, które bez problemu dopasujemy do naszej łazienki.

Jak czyścić czarną armaturę?

Wybierając czarne baterie łazienkowe, często obawiamy się, że będą trudne do utrzymania w czystości. Przy zastosowaniu odpowiednich preparatów do mycia armatury o raz regularnym i dokładnym czyszczeniu, mimo upływu lat będą prezentować się doskonale. Do mycia baterii dobrze sprawdzą się delikatne płyny, mleczka do czyszczenia. Powinniśmy unikać preparatów mających drobinki ścierające, które mogą uszkodzić powierzchnię baterii.

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku