Kolekcja armatury łazienkowej Laghi od La Torre

Kolekcja Laghi będzie stanowić doskonałe uzupełnienie łazienek urządzonych w wysokim standardzie. Składa się z baterii umywalkowych, wannowych, wannowo-natryskowych oraz bidetowych. Wiele produktów daje więcej możliwości kreacji przestrzeni łazienkowych. Baterie łazienkowe Laghi zachwycają doskonale dopracowanymi detalami, dzięki czemu nasze wnętrze będzie zawsze modne i eleganckie.

Ponadczasowy design

Za elegancki kształt kolekcji Laghi odpowiedzialny jest Marco Poletti, architekt i twórca wzornictwa przemysłowego, od lat współpracujący z marką La Torre. Jego projekty są zawsze świeże i oryginalne, dlatego produkty z serii Laghi doskonale wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie.


Nowoczesne komponenty

Marka La Torre to nie tylko doskonałe wzornictwo, ale też wysoka jakość. Baterie Laghi są wyposażone w nowoczesne komponenty, takie jak głowice z ceramicznymi dyskami i perlatory, inaczej zwane aeratorami. To małe urządzenia, montowane na końcówkach wylewek baterii. Perlatory zwiększają objętość strumienia wody, co pozwala wydajniej i oszczędniej z niego korzystać. Te sprytne rozwiązania sprawią, że nasza łazienka będzie nie tylko piękna, ale również ekonomiczna i przyjazna środowisku. W serii Laghi są stosowane nowoczesne komponenty szwajcarskiej marki Neoperl, znanej ze swojej niezawodności.


Jedna seria – wiele możliwości

Baterie do umywalki Laghi oferują wiele możliwości aranżacyjnych. Warianty sztorcowe dostępne są w 2 wysokościach – niska, do montażu na umywalce ma 15.6 cm, natomiast wysoką na 32.1 cm możemy postawić na blacie obok ceramiki wolnostojącej. W kolekcji znajdziemy również modne, minimalistyczne modele podtynkowe. Kolekcja Laghi zaskakuje bogactwem rozwiązań, dzięki którym stworzymy piękne łazienki w wielu stylach i rozmiarach.

W kolekcji Laghi znajdziemy również kilka wariantów baterii do wanny. Modne propozycje natynkowe i podtynkowe oraz model 5-otworowy, przeznaczony do montażu na rancie wanny. Doskonałym rozwiązaniem do aranżacji strefy kąpielowej z wanną w małej łazience jest z pewnością zestaw baterii wannowej z natryskiem. Do nowoczesnych wanien wolnostojących polecamy model podłogowy, wyposażony w wysoką wylewkę i słuchawkę prysznicową.
Do bestsellerowych produktów w serii Laghi należy również armatura prysznicowa. Możemy wybrać modele standardowe lub funkcjonalne baterie i zestawy termostatyczne. Komplety prysznicowe zapewnią doskonały komfort kąpieli dzięki deszczownicy. Świetnie uzupełnią klasyczne kabiny zamykane i walk-in. Sprawią, że poczujemy się niczym w komfortowym SPA.
Bogata oferta baterii Laghi oferuje kompleksowe rozwiązania do łazienki, dzięki którym stworzymy piękną i praktyczną przestrzeń w wielu stylach aranżacyjnych.

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku