Seria włoskiej armatury La Torre Woda

Baterie łazienkowe Woda włoskiej marki La Torre to doskonałe produkty do nowoczesnych wnętrz. Seria zawiera bogaty przekrój modeli o modnych, nowoczesnych liniach i miękko wygiętych wylewkach. Proste, jednouchwytowe baterie to modele do umywalki, wanny, bidetu, prysznica oraz komplety z komfortową deszczownicą. Seria Woda będzie doskonałym uzupełnieniem łazienek urządzonych w wysokim standardzie.

Filozofia marki La Torre

Marka jest znana ze swojej proekologicznej postawy i prowadzenia zrównoważonej polityki rozwoju. Baterie wykonywane ą z materiałów spełniających wyjątkowo rygorystyczne standardy jakości i bezpieczeństwa. Są przyjazne dla zdrowia użytkowników i środowiska naturalnego. Marka La Torre jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród, przyznawanym przedsiębiorstwom z branży armatury.


Unikalny design

Z marką La Torre współpracują znane osobistości świata włoskiej architektury i wzornictwa. Autorem kolekcji Woda jest włoski architekt, projektant i wykładowca akademicki, jeden z najlepszych przedstawicieli i teoretyków marketingu wizualnego. Dopracowane linie armatury z serii Woda doskonale uzupełnią łazienki w stylu skandynawskim, nowoczesnym czy minimalistycznym. Chromowane baterie są jak elegancka biżuteria we wnętrzach.

Włoski design i szwajcarska precyzja

W bateriach Woda znajdziemy doskonałej jakości komponenty: głowice regulujące przepływ z ceramicznymi dyskami oraz perlatory szwajcarskiej marki Neoperl. Te niewielkie urządzenia poprawiają wydajność i zmniejszają zużycie wody podczas korzystania z baterii. Napowietrzony strumień zwiększa swoją objętość, dzięki czemu uzyskujemy równomierny przepływ i rozprowadzenie wody. Perlator pozwala oszczędzić na rachunkach. Zmniejszone zużycie wody jest również jednym z ważnych aspektów dbania o środowisko naturalne.

1 kolekcja – nieskończone możliwości

W serii Woda znajdziemy modele dostosowane do różnych rodzajów montażu i kształtów ceramiki sanitarnej. Baterie umywalkowe sztorcowe występują w wariantach niskich, do montażu na krawędzi umywalki lub wysokich, przykręcanych do blatu. Baterie wolnostojące doskonale uzupełnią designerskie modele ceramiki stawianej na blacie. Miłośnikom rozwiązań minimalistycznych polecamy jednouchwytowy model 37200 - z elegancką wylewką o kształcie wygiętego prostokąta.

Równie bogaty wybór rozwiązań oferują baterie prysznicowe, wannowe i komplety. Modele do montażu podtynkowego występują w wariantach 1, 2 i 3-funkcyjnych, dzięki czemu swobodnie możemy korzystać z rozbudowanych systemów z wylewką, słuchawką i deszczownicą.
Komplety prysznicowe Woda
Każdy z 3 zestawów dostępnych w kolekcji Woda oferuje komfortową kąpiel. Dostępne warianty montażu obejmują zestaw podtynkowy ze słuchawką i deszczownicą oraz 2 natynkowe. Każdy z nich sprawia, że nasz prysznic zamieni się w komfortową strefę SPA. Nadają się do stosowania w prysznicach walk-in i z tradycyjną kabiną. W kolekcji Woda znajdziemy również komplet z termostatem, który dodatkowo zadba o zminimalizowanie ryzyka poparzeń.
Kolekcja Woda z pewnością należy już do klasycznych, bestsellerowych pozycji w ofercie marki La Torre. Wyjątkowy design i nowoczesne komponenty sprawiają, że baterie Woda są doskonałym wyborem na lata.

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku