Najmodniejsze modele umywalek stawianych na blat – promocje sieci BLU

Ceramika stawiana na blat to wyjątkowe produkty do nowoczesnych łazienek. Oprócz podstawowej funkcji higienicznej często są elementami dekoracyjnymi. Eleganckie formy o kształcie prostokąta, owalu lub innych, rzeźbiarskich liniach, możemy traktować jak małe dzieła sztuki użytkowej. Podpowiadamy, na które modele umywalek z aktualnej promocji obowiązującej w sieci naszych salonów warto zwrócić uwagę. Ceramika w nowych, obniżonych cenach jest dostępna do 31.10.2020 lub do wyczerpania asortymentu.
Do najpopularniejszych produktów w naszej ofercie z pewnością należy umywalka nablatowa Excellent Jima o wymiarach 61.5×41.5 cm. Jej elegancki kształt i miękkie, delikatne linie dopasujemy do wnętrz w różnych stylach wnętrzarskich, od popularnego skandynawskiego po elegancki minimalizm.
Równie ciekawą formę posiada umywalka Cori marki Excellent – jej uniwersalny charakter i kształt prostokąta pasuje to każdego wnętrza. Aktualnie w obniżonej cenie dostępny jest model w rozmiarze 51x40 cm. Model Cori nie posiada otworu montażowego na baterię, dlatego oferuje większą swobodę aranżacyjną – możemy zestawić ją z wysoką armaturą stawianą na blacie lub modelem natynkowym.

Do małych wnętrz

Wymagająca przestrzeń małych łazienek i niewielkich toalet wymaga rozwiązań w dopasowanej do nich skali. Umywalka Averno Slim ma wymiar 37x37 cm posiada w zestawie odpływ, oraz elegancki, porcelanowy korek. Odpływ na baterię jest umieszczony na asymetrycznie wyciętym rancie. Umywalka nie zawiera baterii w komplecie, jednak w ofercie sieci salonów BLU z łatwością znajdziemy praktyczny i nowoczesny model baterii sztorcowej w atrakcyjnej cenie.

Okrągłe umywalki nablatowe

Równie ciekawą propozycją są umywalki Averno Slim Round – okrągła ceramika o średnicy 40 cm. W zestawie z umywalką marki IÖ dostępny jest porcelanowy korek, dzięki czemu wnętrze umywalki ma jednolity odcień i wygląda bardzo elegancko. Warto wybrać ten model do łazienek, w których zależy nam na modnym, minimalistycznym wyglądzie i doskonałym dopasowaniu szczegółów.

Umywalki nablatowe z powłoką ochronną – inne produkty marki IÖ

Umywalki Azario Albano z powłoką Clean Plus to wyjątkowe produkty, które docenią osoby lubiące praktyczne rozwiązania i łatwość obsługi. Ceramika jest pokryta osłoną ochronną, która zapobiega osadzaniu się kamienia na jej powierzchni. To doskonałe rozwiązanie do łazienek, których właściciele zmagają się z problemem tak zwanej twardej wody, wysoko zanieczyszczonej związkami wapnia lub żelaza. Przy odpowiedniej pielęgnacji nasza ceramika na długo zachowa wysoki połysk i nienaganną biel – do mycia stosujemy delikatne środki myjące bez wybielaczy i ścierających drobinek, które nie naruszą trwałości powłoki ochronnej. Aby dodatkowo zminimalizować ryzyko wystąpienia nieestetycznych zacieków na umywalkach, możemy zamontować filtry zmiękczające twardą wodę. Nasza umywalka i bateria z pewnością odwdzięczą się nam pięknym wyglądem i bezawaryjnym funkcjonowaniem przez lata.

Interesują Cię inne umywalki stawiane na blat? Napisz do nas!

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku