Miski wiszące bezkołnierzowe

Miski bezrantowe zyskują na popularności wśród nowoczesnych produktów sanitarnych. Nie tylko wyglądają designersko i doskonale pasują do współczesnych aranżacji. W stylowy sposób zadbamy o podwyższoną higienę i oszczędne zużycie wody. Jakie jeszcze zalety mają miski bezrantowe? Ten krótki poradnik przybliży Wam ten rodzaj ceramiki i podpowie, na jakie nowoczesne modele warto zwrócić uwagę podczas następnych zakupów.

Co wyróżnia miski bezrantowe?

To alternatywa dla ceramiki sanitarnej o klasycznym kształcie. Produkty bezrantowe, inaczej nazywane bezkołnierzowymi lub rimless. Mają prostszą konstrukcję, pozbawioną tradycyjnego rantu wokół misy. W zwykłych toaletach to miejsce sprzyjające rozwojowi bakterii i niebezpiecznych, chorobotwórczych drobnoustrojów. Wyeliminowanie trudno dostępnych do dokładnego wyczyszczenia przestrzeni pozwala lepiej zadbać o utrzymanie łazienki w higienicznej czystości.

Oszczędne i ekologiczne rozwiązania

Miski wiszące typu rimless możemy stosować z oszczędnymi systemami spłukującymi. Już 3 litry wystarczą, aby całkowicie usunąć nieczystości z misy. Wydajne systemy spłukiwania i kształt konstrukcji toalety pozwolą uzyskać realną oszczędność wody. To wiążę się nie tylko z niższymi rachunkami, ale też ma realny wpływ na środowisko naturalne. Ekologiczne miski bezkołnierzowe stosuje już coraz więcej świadomych konsumentów.

Nowoczesne miski bezkołnierzowe – Elba Rimless

Elba to modele wiszące cieszące się popularnością w propozycjach marki Azario. Elba Rimless z powłoką CLEAN PLUS+ doskonale uzupełni przestrzenie nowoczesnych łazienek. Konstrukcja i zaimpregnowana powierzchnia ceramiki pozwalają na łatwe utrzymanie miski w higienicznej czystości. Produkt dostępny jest w dwóch rozmiarach: 54.5×35.7 cm i 49×35.9 cm. Seria Elba Rimless oferuje również wiszące miski ustępowe z funkcją bidetu – to alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań, dzięki którym nawet mała łazienka zyska dodatkowe udogodnienia. Komplet zawiera deskę toaletową, wykonaną z wysokoodpornego tworzywa sztucznego duroplast. Funkcja łatwego wypinania pozwala na umycie produktu pod bieżącą wodą.

Oszczędna Roca NEXO rimless

Roca NEXO to elegancka miska ustępowa, przystosowana do spłukiwania w aż 3 oszczędnych systemach 2/4 l, 3/4.5 l oraz 3/6 l. Wymiary produktu to 53.5×36 cm zapewnia komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Miska wisząca z poziomym odpływem zawiera zestaw montażowy, dzięki któremu łatwo przymocujemy ją do stelaża lub ściany. Do miski NEXO Rimless możemy dobrać deskę sedesową klasyczną lub wyposażoną w nowoczesną funkcję bidetu.

Grohe Euro Ceramic

Wielbicielom innowacyjnych rozwiązań polecamy również model toalety bezkołnieżowej Euro Ceramic z oferty marki Grohe. Ceramika ma wymiary 54×37.4 cm. Doskonały kształt misy, brak widocznych zewnętrznych elementów i ukryte mocowania prezentują się bardzo stylowo. Nowoczesna, wysokojakościowa mieszanka ceramiczna zapewnia toalecie nie tylko wysoką odporność na zarysowania i uszkodzenia, ale też elegancki, śnieżnobiały kolor. Technologia spłukiwania Triple Vortex wykorzystuje aż 3 wyjścia wody: super mocny, a jednocześnie cichy i niechlapiący wir wodny doskonale opłucze miskę WC z nieczystości. W połączeniu z powłoką PureGuard gwarantuje łatwe utrzymanie higieny w każdej łazience.

Szukasz miski bezkołnierzowej? Napisz do nas!

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku