Cztery nowe kolekcje płytek Vijo

W najnowszej ofercie salonów BLU odnajdziecie cztery nowe, subtelne kolekcje. Płytki Vijo otulają domowym ciepłem, urzekają barwami. Przyglądamy się bliżej czterem kolekcjom: Twin, Puntino, Castelmola i Moretti.

Vijo Twin

Aromatyczny zapach kawy, dobra książka, ciepły koc – kolekcja Twin pozwala wprowadzić do wnętrza atmosferę niezmąconego spokoju. Płytki utrzymane w odcieniach ponadczasowego beżu i oryginalnej kolorystyki taupe dodadzą pomieszczeniom delikatności, a patchworkowe wzory, kojarzące się z tkanym pledem, zapewnią atrakcyjny akcent wizualny. W stworzonych aranżacjach poczujesz się jak w domu, z którego nie będziesz chciał wyjść.

Vijo Puntino

Puntino to kolekcja inspirowana jednym z najbardziej aktualnych trendów ostatnich sezonów - wzorem terrazzo. Jasna płytka z zatopionymi drobnymi, punktowymi kamyczkami pozwala stworzyć wysublimowaną podstawę dla minimalistycznych aranżacji. Dopełnieniem kolekcji są płytki o barwie złamanej bieli “panna” oraz odwzorowujące szlachetne drewno płytki w stylu kolonialnym, które wprowadzą do wnętrza naturalne ciepło. Puntino to propozycja dla osób, które pragną połączyć
klasyczne rozwiązania z delikatnymi detalami.

Vijo Castelmola

Wysublimowana kolekcja Castelmola przywodzi na myśl spacer w romantycznym parku po alejkach pokrytymi jesiennymi liśćmi. Wzór pokruszonego liścia klonu zatopiony w złocie wprowadzi oryginalny charakter do każdego wnętrza. Trójwymiarowa powierzchnia płytek nada wrażenie głębi, dzięki czemu pomieszczenie nabierze intensywnego wyrazu. W połączeniu z płytkami w neutralnej bieli kolekcja Castelmola stworzy ponadczasową aranżację dla najbardziej wymagających mieszkańców.

Vijo Moretti

W kolekcji Moretti spotkamy płytki w stylu industrialnym imitujące powierzchnie postarzanej stali. Bazę kolekcji stanowi płytka Moretti Grys 25x75 cm imitująca surowy beton. Brzegi płytek ściennych poddano rektyfikacji. Aranżację możemy dopełnić odcieniami Grys, Blue i ozdobnym Rust. Płytki wspaniale wyglądają w pomieszczeniach stylizowanych na industrialne oraz w innych nowoczesnych aranżacjach, w których podkreśla się niebanalność, dynamikę, kreatywność. Ciekawe wizualne efekty osiągane przy pomocy tej kolekcji przyciągają wzrok i uwagę miłośników designu oraz koneserów sztuki i wysmakowanych wnętrz, a dobre parametry techniczne i użytkowe płytek Moretti, przekonują do tego rozwiązania także praktyków aranżowania przestrzeni.

Interesuje Cię nowa kolekcja płytek Vijo? Napisz do nas!

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku