Otwarcie 52 salonu BLU w Suwałkach i korzyści płynące z franczyzy BLU

Salony łazienek BLU to lider na rynku branży wyposażenia łazienek. Posiadamy w ofercie produkty polskich jak i zagranicznych producentów: płytki ceramiczne, ceramikę sanitarną, armaturę. Ekspozycje w salonach to szereg gotowych rozwiązań powiązany z fachowym doradztwem w zakresie projektowania i sprzedaży. Zapewniamy dostęp do szerokiej oferty marek własnych jak i produktów dedykowanych w konkurencyjnych cenach.

Sieć BLU posiada trzy własne marki asortymentowe – Azario, oraz Vijo. Dzięki temu Klienci mają dostęp do najnowszych trendów i produktów unikalnych, nie widniejących w masowej sprzedaży, co bez wątpienia wyróżnia salony BLU na tle innych z branży łazienkowej. Marka IÖ to ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, brodziki i baterie. Azario i Vijo to szeroka gama kolekcji płytek ściennych, podłogowych, gresów i okładzin dekoracyjnych.

Klienci mogą też wybierać spośród asortymentu największych zagranicznych i polskich producentów takich jak: Cerrad, Tubądzin, Paradyż, Opoczno, Cersanit, Roca, Koło, Grohe, Kludi, Kermi, Sanplast, Novellini, Elita, Oristo, Devo, Excellent i wiele innych.

Ogromnym atutem jest fakt, iż Sieć Salonów BLU współpracuje z naszym nowoczesnym Centrum logistycznym (30 tys. miejsc paletowych), które zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów, co zdecydowanie przekłada się na szybką realizację zamówień naszych Klientów.
Zapewniamy sprawną i szybką obsługę sieci. To właśnie w sprawnej logistyce widzimy realną możliwość uzyskiwania przewagi konkurencyjnej. Obniżamy koszty dystrybucji, co z kolei wpływa na zwiększenie rentowności w dłuższej perspektywie. Logistyka to obecnie nasze „oczko w głowie”.
Sieć BLU na dzień dzisiejszy stanowią 52 salony łazienek.

Nowy salon łazienek BLU

16 grudnia swoje oficjalne wielkie otwarcie miał 52 salon łazienek sieci BLU, mieszczący się w Suwałkach przy ul. Sejneńskiej 59. Na ponad 618m2 powierzchni salon prezentuje 38 łazienkowych aranżacji i bogatą ekspozycję wyposażenia. Znajdziesz tu nie tylko mnóstwo inspiracji, ale też otrzymasz fachowe doradztwo i kompletną usługę projektową w cenie zakupów, co pozwoli Ci stworzyć swoją wymarzoną – modną, piękną, a przede wszystkim funkcjonalną łazienkę.

W salonie łazienek BLU mieszkańcy Suwałk i okolic znajdą bogatą ofertę produktów do łazienek, kuchni, salonów i sypialni takich jak: płytki ceramiczne: gres, płytki podłogowe, ścienne, dekory, płytki drewnopodobne, płytki elewacyjne, kamień dekoracyjny oraz kompletne wyposażenie łazienki: wanny, umywalki, zlewy we wszystkich rozmiarach, baterie wannowe, umywalkowe, prysznicowe, kuchenne, kabiny prysznicowe, parawany nawannowe, meble łazienkowe w każdym stylu, stelaże podtynkowe, jak również grzejniki. W sumie 50 tysięcy produktów w najmodniejszych wzorach i kolorach dostępnych w ciągłej ofercie.

Klienci salonu BLU mogą liczyć na kompleksową i profesjonalną pomoc w realizacji łazienki – od momentu wyboru asortymentu, przez zaprojektowanie wnętrza, po dostarczenie produktów pod wskazany adres. Wszystkie te usługi oferowane są w cenie zakupów.
Salon zapewnia również dostawę zakupionego asortymentu bezpośrednio z magazynu centralnego LogiQ w Koluszkach, pod wskazany przez Klienta adres.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2., sieć BLU wdrożyła działania podnoszące bezpieczeństwo swoich Klientów. Z oferty salonów korzystać można teraz zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Wykonanie indywidualnego projektu łazienki, przygotowanie wyceny, złożenie zamówienia oraz wysyłka towaru – z tych wszystkich usług skorzystać można obecnie bez konieczności wychodzenia z domu.
Jeśli jesteś zdrowy i masz pewność że nie miałaś/eś styczności z osobą zarażoną zapraszamy do środka. Zachowując wszelkie środki ostrożności przy wejściu zostaniesz poproszona/ny o zdezynfekowanie rąk specjalnym płynem.

Salon Łazienek BLU w Suwałkach przy ul. Sejneńskiej 59 otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-14:00.
E-mail:
suwalki@blu.com.pl
Telefon: 531 596 531
Strona www główna: https://www.blu.com.pl
Strona www salonu: https://www.blu.com.pl/salony/suwalki
Fanpage salonu: https://www.facebook.com/BLUsalonLazienekSuwalki

Ciągle się rozwijamy

Już ponad 15 lat zajmujemy bardzo stabilną pozycję na rynku płytkowo-sanitarnym, zarówno detalicznym jak i hurtowym (ogólnopolska sieć salonów łazienek BLU). Strategicznym celem firmy jest dalsza rozbudowa i utrzymanie sieci salonów łazienek. Tendencje rynkowe wskazują, iż ten kierunek ma szansę powodzenia. Analizowaliśmy inne rynki i stwierdziliśmy, że ta właśnie sieć ma dużą perspektywę rozwoju.
Są branże, np. AGD czy podłóg i drzwi, gdzie udział samodzielnych salonów w rynku jest marginalny. Na tym tle nasza branża jest daleko w tyle. Jest szalenie rozdrobniona i niezorganizowana. Jest to z jednej strony wynik braku tendencji konsolidacyjnych wewnątrz poszczególnych firm, z drugiej zaś świadome strategie sprzedażowe producentów, ukierunkowane na to, by rynek nie ulegał koncentracji.

Dynamicznie i konsekwentnie rozwijamy obszary naszej działalności i w związku z tym faktem poszukujemy obecnie kandydatów na Franczyzobiorców salonów łazienek BLU.

Dlaczego franczyza to dobry pomysł na biznes?

W ogólnym mechanizmie franczyza jest gotowym biznesem, który Ty, mając działalność gospodarczą przyjmujesz wraz z logotypem, produktami, zapleczem, ale też wypracowanymi korzystnymi kontraktami z producentami i usługodawcami.

Oferujemy ogromne wsparcie dla Franczyzobiorcy. W ramach przystąpienia do sieci salonów łazienkowych BLU oferujemy: Przygotowanie projektu salonu oraz adaptacji lokalu w zakresie i na warunkach uzgodnionych w umowie. Budowę i współfinansowanie ekspozycji salonu, aktualizację ekspozycji zgodnie z trendami obowiązującymi na rynku. Obsługę logistyczną zapewniającą realizację zamówień. Asystę regionalnego menedżera sieci. Wsparcie w postaci działań marketingowych i udostępnienia materiałów reklamowych stosowanych w ramach sieci.

Przewidywana suma inwestycji

Suma inwestycji zależy od lokalizacji oraz niezbędnych potrzeb adaptacji lokalu. Może kształtować się od 80-150 tys. zł – plus opłata licencyjna. Do końca roku 2021 preferencyjne warunki wstąpienia do sieci.

Podstawowe wymagania sieci: Minimalna powierzchnia lokalu 350 m2 (maksymalna 600 m2) – pomagamy negocjować korzystne warunki najmu. Zorganizowanie i zapewnienie wysokiego standardu obsługi Klienta. Kreatywności i zaangażowania w prowadzeniu działalności. Mile widziane doświadczenie w branży.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jaki pomysł na biznes pasuje do Ciebie, być może nasz artykuł o rozwiązaniach, jakie daje franczyza salonów łazienek BLU, okaże się tym, czego szukasz. Zapraszamy.

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dariusz Wieczerzak
Dyrektor sprzedaży

Telefon: 728 391 191

E-mail: dariusz.wieczerzak@refleks.pl

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku