Pięć nowych kolekcji płytek Vijo

Łazienka w modnych odcieniach szarości, bieli i czerni – zobacz i przeczytaj o najnowszych kolekcjach płytek Vijo: Tohitto, Milano, Indust, Silemon i Kerston.

Szarość długo kojarzyła się negatywnie – zwłaszcza z melancholią i smutkiem. Na szczęście styl nowoczesny na nowo zdefiniował tę barwę. Duża w tym rola wszechobecnego betonu, który stał się ważnym materiałem w architekturze, a w rezultacie wkroczył także do wnętrz. Dziś kolor szary wciąż cieszy się ogromnym uznaniem zarówno na ścianach, meblach jak i materiałach wykończeniowych. Stanowi uniwersalne tło właściwie dla wszystkich barw. Nic zatem dziwnego, że doceniono go również we wnętrzach klasycznych.

Do wyboru mamy mnóstwo odcieni szarości. Najdelikatniejszy jest ten pastelowy, który pojawia się we wnętrzach klasycznych, skandynawskich a nawet prowansalskich. Oprócz niego warto zwrócić uwagę na barwę betonu (zwłaszcza w materiałach wykończeniowych, w tym płytkach gresowych), kolor grafitowy, popielaty, a także najciemniejszy antracyt – świetny jako mocny akcent na jednej ścianie w sypialni czy salonie.

Biel i czerń to ponadczasowe kolory, kojarzące się z elegancją i czystością. Tego rodzaju płytki dekoracyjne sprawdzą się nie tylko w łazience albo kuchni, ale też w salonie czy sypialni. Dodatkowo białe i czarne płytki idealnie uzupełnią wnętrza wykonane w różnych stylach, od minimalistycznego, po intensywny i różnorodny.

Białe płytki (podobnie, jak czarne) mają bardzo bogate zastosowanie. W naszej ofercie znaleźć można białe płytki inspirowane kamieniami, cegłą, figurami geometrycznymi, a także betonem.

Pięć nowych kolekcji płytek Vijo jest doskonałym przykładem minimalistycznych szarości, bieli i czerni na ścianach i podłogach we wnętrzach.

Vijo Tohitto

Seria Vijo Tohitto charakteryzuje się wysokim połyskiem, a jednocześnie ma strukturalną powierzchnię. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że możemy ją zastosować nie tylko do wykończenia wszelkich pomieszczeń narażonych na wilgoć. Płytki te doskonale sprawdzą się także jako ozdoba przedpokojów, salonów i sypialni. Kolekcja Vijo Tohitto składa się z 2 gładkich płytek ściennych Grys i Bianco w formacie 25x75 cm oraz z dekoracyjnym wzorem. Ceramika ma rektyfikowane brzegi i jest wykończona w połysku. Płytki przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach.

Vijo Milano

Vijo Milano to płytki o wyglądzie betonu, są bardzo wdzięcznym wzorem do aranżacji różnych pomieszczeń. Dzięki swojej surowości idealnie sprawdzą się we wnętrzach urządzanych w stylu przemysłowym i  industrialnym. Jednak z powodzeniem odnajdą się także w łazienkach czy kuchniach wykonanych w stylu minimalistycznym, klasycznym, a nawet skandynawskim. Płytki bazowe dostępne są w 5 kolorach i mają rozmiar 30x90 cm. Uzupełnieniem kolekcji jest mozaika w 2 wariantach – z akcentami turkusu i błękitu oraz szarym. Seria ma matową powierzchnię.

Vijo Indust

Vijo Indust to kolejna propozycja płytek imitujących beton. Mimo swojej surowości seria nada wnętrzu niecodziennego charakteru. Te płytki imitujące beton doskonale komponują się ze wszystkimi kolorami, co z pewnością ułatwia urządzenie mieszkania. Sprawdzą się zarówno w industrialnej łazience, klasycznej kuchni, a także nowoczesnym salonie. Seria płytek ściennych bazowych Vijo Indust występuje w kolorach białym i szarym oraz w formacie 25x75 cm. W kolekcji odnajdziemy też płytki o wyglądzie wyrazistych, połączonych trójkątów, utrzymanych w tej samej kolorystyce i formacie.

Vijo Silemon

Vijo Silemon to klasyka w nowoczesnym wydaniu. Białe, czarne i szare płytki stworzą czyste, monochromatyczne wnętrze. Kolekcję płytek Vijo Silemon wyróżnia różnorodność barw i struktur. Na serię składają się płytki ścienne w kolorze białym, czarnym i szarym. Ceramika ścienna bazowa występuje w rozmiarze 25x75 cm. Uzupełnieniem kolekcji są dekory o wyglądzie linii, wykończone w połysku, utrzymane w tej samej kolorystyce i formacie.

Vijo Kerston

Płytki ścienne Vijo Kerston w odcieniu skandynawskiej bieli. Seria idealnie sprawdzi się w pomieszczeniu urządzonym w skandynawskim stylu. Płytki nie tylko ułatwią sprzątanie, lecz także stworzą niepowtarzalny, chłodny klimat. W kolekcji jest wszystko: szyk, prostota oraz elegancja. Zimna biel Vijo Kerston w zestawieniu z jasnymi, pastelowymi i naturalnymi odcieniami nabierze łagodności. Seria składa się z płytek bazowych Bianco oraz Bianco Feel z ciekawym efektem falującej struktury. Płytki mają wymiar 25x75 cm. Ceramika Kerston jest przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach.

Interesuje Cię łazienka z nowymi płytkami Vijo?

Umów się na wizytę w wybranym salonie BLU i zapytaj o projekt Twojej łazienki. Zadzwoń lub wypełnij poniższy formularz:

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku