Nowe umywalki stawiane na blat marki IÖ

Ceramika stawiana na blat to wyjątkowe produkty do nowoczesnych łazienek. Oprócz podstawowej funkcji higienicznej często są elementami dekoracyjnymi. Eleganckie formy o kształcie prostokąta, owalu lub innych, rzeźbiarskich liniach, możemy traktować jak małe dzieła sztuki użytkowej. W ofercie marki IÖ pojawiły się dwa nowe modele umywalek stawianych na blat, które dopasujemy do każdej aranżacji. Przyjrzyjmy się bliżej umywalkom IÖ Alta i Idde.

Prostokątne, owalne, kształtem przypominające misy lub kubistyczne formy. Umywalki stawiane na blat cieszą się coraz większą popularnością, stanowią funkcjonalne rozwiązanie, dopełnienie nowoczesnej aranżacji.

Kształt umywalki powinien nawiązywać do formy pozostałego wyposażenia łazienki: miski ustępowej, bidetu, wanny czy prysznica. Umywalki mogą być wykonane z różnych materiałów, poza powszechnymi modelami ceramicznymi mamy do wyboru modele wykonane ze szkła, drewna, stali nierdzewnej czy kamienia naturalnego.

Piękno i trwałość

Ceramika  o cienkich rantach wykonywana jest z wysokiej jakości mieszanki mineralnej. Wypalana w wysokiej temperaturze, szkliwiona powierzchnia jest odporna na zarysowania i zaplamienie. Łatwo utrzymamy ją w czystości. Ceramikę dobrze jest myć regularnie, używając delikatnych środków czyszczących i miękkiej gąbki lub szmatki. Dzięki temu umywalka na długo zachowa wysoki połysk i elegancki wygląd.

IÖ Alta

IÖ Alta to oryginalna propozycja dla miłośników doskonałego, odważnego wzornictwa. Umywalka o asymetrycznym kształcie przypominającym elipsę wprowadzi do aranżacji łazienki modny element dynamizmu. Duża misa mierząca aż 42×65x17 cm gwarantuje wysoki poziom komfortu przy codziennej pielęgnacji rąk i twarzy, zapobiegając rozchlapywaniu wody na boki. Umywalka nie posiada otworów montażowych na baterie. Będzie ciekawie wyglądać z dekoracyjnymi, wysokimi bateriami montowanymi na blacie. IÖ Alta pasuje do szafek z drewnianym i kamiennym blatem.

IÖ Idde

Miłośnikom klasyki z pewnością spodoba się model Idde. Model pasuje do większości mebli łazienkowych dostępnych na rynku. Umywalka nie posiada otworów montażowych na baterie, dlatego możemy ją stosować z nowoczesną armaturą – wysokie sztorcowe modele mogą mieć nowoczesne, designerskie kształty. Jeśli zależy nam na aranżacji w stylu minimalistycznym, świetnie sprawdzą się do niej baterie z wylewkami podtynkowymi.
Umywalka Idde ma intrygujący, nowoczesny kształt – prostokąt z miękko zakończonymi bokami to ciekawa wariacja na temat klasycznego owalu. Ceramika ma wymiar 32,5x45,5x13,5 cm.

Umywalki nablatowe umożliwiają kreację eleganckiej, nowoczesnej łazienki. W połączeniu z piękną formą baterii umywalkowej, starannie dobranymi akcesoriami stworzy wyjątkową strefę, z której chętnie będziemy korzystać każdego dnia.

Umywalki nablatowe z powłoką ochronną – inne produkty marki IÖ

Umywalki IÖ Albano z powłoką Clean Plus to wyjątkowe produkty, które docenią osoby lubiące praktyczne rozwiązania i łatwość obsługi. Ceramika jest pokryta osłoną ochronną, która zapobiega osadzaniu się kamienia na jej powierzchni. To doskonałe rozwiązanie do łazienek, których właściciele zmagają się z problemem tak zwanej twardej wody, wysoko zanieczyszczonej związkami wapnia lub żelaza. Przy odpowiedniej pielęgnacji nasza ceramika na długo zachowa wysoki połysk i nienaganną biel – do mycia stosujemy delikatne środki myjące bez wybielaczy i ścierających drobinek, które nie naruszą trwałości powłoki ochronnej. Aby dodatkowo zminimalizować ryzyko wystąpienia nieestetycznych zacieków na umywalkach, możemy zamontować filtry zmiękczające twardą wodę. Nasza umywalka i bateria z pewnością odwdzięczą się nam pięknym wyglądem i bezawaryjnym funkcjonowaniem przez lata.

Interesują Cię umywalki stawiane na blat marki IÖ? Napisz do nas!

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku