Wanna przyścienna IÖ Sula - wanna do każdej łazienki

Wanna wolnostojąca to główna konkurentka wanien do zabudowy w łazienkach miłośników kąpieli. Funkcjonalność w połączeniu z wyjątkowym wyglądem pozwala stworzyć prywatną strefę relaksu niczym w luksusowym SPA. W najnowszej gazetce promocyjnej salonów BLU odnajdziecie nowy model eleganckiej wanny przyściennej marki własnej IÖ. Przyjrzyjmy bliżej modelowi Sula.

Wanna IÖ Sula została zaprojektowana z myślą o łazienkach urządzanych na każdym metrażu. Cechuje ją miękko zaokrąglona forma. Ma wysokość zewnętrzną 59 cm i wymiary 164x76 cm. Stelaż, odpływ oraz nóżki w zestawie. Wanna jest przystosowana do montażu przyściennego, dzięki czemu we wnętrzu zajmuje mniej miejsca niż standardowe modele, doskonale sprawdzi się w małych łazienkach. Zintegrowana obudowa z dodatkową powierzchnią, służącą do odstawienia kosmetyków, czy niezbędnych dodatków, umożliwia także zamontowanie 4-otworowej baterii nawannowej. Innym sposobem jest montaż eleganckiej formy baterii wolnostojącej.

Wanna w całości została wykonana z akrylu sanitarnego.
Akryl to materiał powszechnie stosowany w produkcji wyposażenia sanitarnego. Jest trwały, lekki i pozwala uzyskać wiele ciekawych kształtów. Wanny z akrylu to największy segment modeli wolnostojących, dlatego oferują warianty o wielu formach i rozmiarach i w szerokim przedziale cenowym. Łatwo utrzymamy je w czystości podczas codziennego użytkowania.

Wanna wolnostojąca przyścienna do każdej łazienki

Wanny wolnostojące nie są zarezerwowane wyłącznie do przestronnych łazienek o dużym metrażu. Doskonale odnajdują się w mniejszych przestrzeniach. Jeśli aranżujemy małą łazienkę warto sięgnąć po model wolnostojący przyścienny IÖ Sula, który dodatkowo zmniejsza powierzchnię niezbędną do montażu. Jeśli nie mamy do dyspozycji przestronnego wnętrza postarajmy się ustawić wannę wzdłuż najdłuższej ściany w łazience. Takie rozmieszczenie znacznie ułatwi nam utrzymanie porządku. Obok wanny ustawmy pomocniczy stolik, który umożliwi nam odłożenie ręcznika, czy kosmetyków.

Ergonomiczny kształt wanien wolnostojących pozwala zachować wysoki komfort kąpieli nawet w krótkich modelach, o długości 160 czy nawet 150 cm. Formy nowoczesnych wanien nie przytłoczą optycznie małego pomieszczenia. Modele z możliwością montażu przy ścianie doskonale wpasują się w przestrzeń wąskiej łazienki, pozostawiając estetycznie wykończony front. Z taką wanną możemy stosować baterie montowane na rancie wanny lub armaturę ścienną, rzadziej wysokie baterie posadzkowe.

Kąpiel w gorących bąbelkach to wyjątkowa przyjemność, bez której wiele osób nie wyobraża sobie relaksu po stresującym dniu. Nawet na niewielkich przestrzeniach takich jak łazienka w bloku możemy zaaranżować komfortową strefę wypoczynkową z wygodną wanną. Nowoczesna, mała łazienka z wanną wolnostojącą przyścienną, to pomysł prostszy do realizacji, niż mogłoby się wydawać. Sprawdź, jakie rozwiązania możesz zastosować do stworzenia własnego, wyjątkowego wnętrza z wanną IÖ Sula.

Interesujesz się zakupem wanny?

Umów się na wizytę w wybranym salonie BLUZadzwoń lub wypełnij poniższy formularz:

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku