Kolekcja Azario Bireno inspirowana pięknem marmuru

W najnowszej ofercie salonów łazienek BLU odnajdziecie kolekcję Azario Bireno, która zaskakuje oryginalnymi wzorami i kolorystyką. Produkty dedykowane dla wymagających Klientów, urzekają grą faktur i nieoczywistymi połączeniami. Przyglądamy się bliżej kolekcji Bireno.

Azario Bireno

Kolekcja Azario Bireno inspirowana jest pięknem marmuru. Klasyczna elegancja połączona z wyrazistymi dekoracjami stworzy niezwykłe wnętrze. Kolekcję możemy zastosować w łazience, pięknie prezentuje się także w kuchni, czy korytarzu. Bireno to płytki w połysku dostępne w dwóch kolorach: jasnym i ciemnym. Dzięki temu we wnętrzu możemy stworzyć spójne, kontrastujące kompozycje.

W kolekcji odnajdziemy dwie, gładkie bazowe płytki w kontrastowych kolorach, jasną płytkę strukturalną, dekor i mozaikę. Biała, kwadratowa w formacie 59,8x59,8 będzie dopełnieniem całej kolekcji. Na szczególną uwagę zasługuje geometryczny dekor, będący połączeniem jasnych i ciemnych elementów. Kolekcje inspirowane marmurem są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych, marmurowych powierzchni. Konkurencyjna cena marmurowych płytek w porównaniu do marmuru oraz uniwersalność zastosowań płytek sprawia, że są to produkty, które chętnie pojawiają się w naszych domach.

Marmur w łazience

Łazienki, w których głównym materiałem wykończeniowym był marmur, od zawsze kojarzyły się z klasycznymi, nieco pałacowymi wnętrzami. Dziś marmur wprowadzamy coraz chętniej do wnętrz urządzonych w nowoczesnej stylistyce. Ciekawy rysunek w połączeniu z prostymi, geometrycznymi bryłami mebli, taflami szkła, lustrami, minimalistyczną armaturą tworzy eleganckie, ponadczasowe kompozycje. Wnętrze łazienki możemy urozmaicić za pomocą dodatków. Dozowniki na mydło, mydelniczki czy pojemniki na szczoteczki inspirowane wzorem marmuru będą dopełnieniem całej aranżacji.

Nowa kolekcja w ofercie sieci Salonów BLU jest ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań, ciekawych struktur i dekorów do łazienki. Kolekcja otwiera przed nami wiele możliwości, dowolnej kreacji wnętrz. Najnowszą kolekcję Azario Bireno możecie obejrzeć w salonach łazienek BLU. Aktualne godziny otwarcia i dane kontaktowe salonów znajdziecie w zakładce KONTAKT.

Interesuje Cię nowa kolekcja płytek Azario Bireno? Napisz do nas!

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku