Wyrafinowana prostota kolekcji płytek Azario Mareda

Wyrafinowaną prostotę kolekcji płytek Azario Mareda docenią zwolennicy wyjątkowych wnętrz z klasą, pragnący pozostać w zgodności z bieżącymi trendami.

W kolekcji Azario Mareda odnajdziemy dwa kolory płytek z charakterystyczną, matową powierzchnią: biały i szary. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że płytki możemy dopasować do każdej stylistyki wnętrza. Poza dwoma płytkami bazowymi, w kolekcji odnajdziemy płytkę podłogową w formacie 49,8 x 49,8 cm i dekoracyjną płytkę z połyskującym, geometrycznym wzorem. Płytki przeznaczone na ściany, dostępne są w formacie 32,8 x 89,8 cm. Uzupełnieniem całej kolekcji jest jasna, heksagonalna mozaika, która idealne wpisuje się w aktualne trendy aranżacji wnętrz. Delikatny, strukturalny dekor nawiązuje do wzoru, który pojawia się na płytce dekoracyjnej.

Mareda to kolekcja, która pozwoli na stworzenie bardzo różnych stylistycznie aranżacji. Jeśli naszą łazienkę zdominują szarości, uzyskamy wnętrze na wskroś nowoczesne. Natomiast klasyczna biel pozwoli na stworzenie łazienki eleganckiej, spokojnej i odrobinę sterylnej. Żadna z nich nie będzie jednak pozbawiona wspomnianego wyrafinowanego charakteru.

Oszczędność w doborze dodatków oraz zachowanie jednorodnej tonacji podkreśli subtelną grę tonów i struktur, decydującą o niepowtarzalnym charakterze wnętrza.

Łazienka w ponadczasowych szarościach

Szare płytki mogą stać się podstawą do aranżacji łazienki, kuchni, czy salonu. Stanowią neutralną bazę, do której z łatwością dopasujemy kolory dodatków, mebli, czy wyposażenia. Spokojne, łagodne odcienie pozwalają nam odpocząć po całym dniu pracy, nie rozpraszają nas. Do wyboru mamy kolekcje dostępne w różnych formatach, rodzajach wykończenia. Każda z kolekcji będzie dobrze współgrać z bielą ceramiki, czy chromowanymi bateriami. Szare płytki możemy zestawić z kolekcjami drewnopodobnymi lub wielkoformatowymi gresami podłogowymi. Neutralna kolorystyka otwiera przed nami wiele możliwości aranżacji.

Mozaika Azario Mareda: pomysł na dekorację łazienki

Jasną mozaikę Azario Mareda możemy potraktować jako element dekoracyjny, który subtelnie dopełnia aranżację łazienki, pięknie prezentuje się również na większych powierzchniach.
Mozaika umożliwia wykończenie trudno dostępnych miejsc, zaokrąglonych powierzchni. Doskonale sprawdzi jako obudowa półokrągłego brodzika, owalnej wanny, różnego rodzaju wnęk, obramowań lustra klejonego do ściany. Mozaika nadaje się do stosowania zarówno na prostych jak i zaokrąglonych obudowach i powierzchniach. Za jej pomocą możemy podkreślić wybrany fragment wnętrza, wyznaczyć daną strefę np. prysznica. Pamiętajmy, że tylko prawidłowe ułożenie mozaiki gwarantuje trwałość i zadowalający efekt końcowy. Okładziny tego typu wymagają precyzyjnego ułożenia, stosowania odpowiednich narzędzi, materiałów. Mozaika zamocowana jest do siatki, która znacznie ułatwia i przyspiesza czas układania. Arkusze na których umieszczone są poszczególne elementy możemy docinać w dowolnym miejscu.

Zastosowanie mozaiki w aranżacji łazienki jest trwałym, ponadczasowym sposobem na dekorację. Jasna kolorystyka daje ogromne możliwości w zakresie wystroju wnętrza, a ułożenie jej nawet na niewielkim fragmencie może całkowicie odmienić wnętrze.

Zapytaj o kolekcję Azario Mareda w salonach łazienek BLU. Znajdź najbliższy salon BLU na mapie: www.blu.com.pl/salony lub uzupełnij poniższy formularz:

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku