IÖ Elba & Sorento – toalety myjące

Toaleta myjąca to ubikacja z funkcją bidetu. Zapewnia pełną higienę i komfort. Pomysł ten przywędrował do Europy z Japonii, gdzie przykłada się niezwykłą wagę do dbałości o czystość. Tam takie urządzenie jest dostępne w prawie każdym domu. W Europie zaś wykorzystywane jest coraz częściej. Poza samą higieną i komfortem pozwala także zaoszczędzić nieco miejsca w naszej łazience, bo dzięki niemu nie musimy osobno instalować bidetu i WC. Myjące toalety IÖ to komfort, oszczędność, funkcjonalność, bezawaryjność, bezpieczeństwo, estetyka, minimalizm, ergonomia.
Nie musisz już generować dodatkowych kosztów związanych z zakupem stelaża bidetowego i miski bidetowej.

Miski z funkcją bidetu IÖ

Myjące toalety to doskonałe rozwiązania toaletowe do małych łazienek. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie znajdziemy miejsca na osobną miskę ustępową i bidet. Miski wiszące WC Rimless z funkcją bidetu IÖ Elba mają tylko 49 i 54.5 cm długości – w połączeniu ze stelażem podtynkowym zmieszczą się w płytkich i wąskich przestrzeniach.

Rozwiązanie 2 w 1 zapewnia nie tylko wysoki komfort użytkowania łazienek i toalet, oszczędność miejsca, ale również zmniejszy koszty wyposażenia łazienki. To alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań, dzięki którym nawet mała łazienka zyska dodatkowe udogodnienia. Do kompletu możemy dopasować wolnoopadającą deskę toaletową Slim, wykonaną z wysokoodpornego tworzywa sztucznego duroplast. Funkcja łatwego wypinania pozwala na umycie produktu pod bieżącą wodą. Jedno urządzenie sanitarne IÖ Elba kosztuje mniej niż osobny zakup toalety, bidetu oraz baterii bidetowej. Model z funkcją bidetu znajdziemy również w kolekcji Sorento.

Elba i Sorento to modele wiszące cieszące się popularnością w propozycjach marki IÖ. Miska z powłoką CLEAN PLUS+  doskonale uzupełni przestrzenie nowoczesnych łazienek. Wisząca toaleta optycznie powiększa wnętrze i ułatwia sprzątanie posadzki pod misą. Bezkołnierzowa konstrukcja i zaimpregnowana powierzchnia ceramiki pozwalają na łatwe utrzymanie miski w higienicznej czystości, ogranicza osadzanie się kamienia. Produkty dostępne są w kolorze białym, w rozmiarach: 54.5×35.7 cm i 49×35.9 cm (Elba) oraz 53.5x34 cm (Sorento). Najwyższą jakość potwierdza 10 – letnia gwarancja.

Komfort

Korzystając z urządzenia Dual System siedzisz na przyjemnie ciepłej desce, dzięki czemu ciało nie ma kontaktu z zimną w dotyku ceramiką; dodatkowo deski wyposażone są w funkcję cichego domykania oraz szybkiego demontażu.

Oszczędność budżetu

Przy zastosowaniu Dual System nie musisz generować dodatkowych kosztów związanych z zakupem stelaża bidetowego i miski bidetowej, co daje transparentną korzyść dla domowego budżetu.

Funkcjonalność

W porównaniu z tradycyjnym takie rozwiązanie to łatwiejszy i bardziej naturalny sposób korzystania:

  • nie ma konieczności przesiadania się z miski WC na bidet,
  • bateria posadowiona jest z boku urządzenia, co ułatwia jej użycie i płynną regulację ciśnienia i temperatury wody.

Bezawaryjność

Budowa Dual System jest na tyle prosta, że możliwość wystąpienia awarii jest ograniczona do minimum, a ewentualny serwis sprowadza się do prostych elementów, takich jak dysza, czy wężyk.

Oszczędność, bezpieczeństwo, estetyka i minimalizm

Dual System w porównaniu z innymi tradycyjnymi rozwiązaniami: bidet i urządzenia multifunkcyjne, to:

  • oszczędność budżetu, czasu, miejsca,
  • brak dodatkowych węży, przyłączy elektrycznych, słuchawek, zaworów itp.


Ergonomia

Możliwość zastosowania urządzenia Dual System w każdej łazience, również w "mikrotoaletach".

Odpowiedni montaż

Ten rodzaj ceramiki musimy zestawić ze stelażem montażowym do zabudowy, stelaże podtynkowe dostępne w sieci salonów BLU. Nowoczesne stelaże podtynkowe są dostępne w wariantach do zabudowy lekkiej i ciężkiej, dlatego miski podwieszane możemy stosować w większości nowych i remontowanych wnętrz.

Podłączenie wody do WC Elba i Sorento z funkcją bidetu

1. Podłączamy wodę ciepłą i zimną do baterii.
2. Prowadzimy rurę ze zmieszaną wodą na wysokości sedesu do miski.
3. Wężyk podłączamy do gniazda bidetu w WC.

Poznaj produkty

Interesuje Cię miska WC z funkcją bidetu?

Przyjdź do wybranego salonu BLUZadzwoń lub wypełnij poniższy formularz:

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku