Postarzane płytki Azario Francisco

Postarzane płytki były bardzo modne w latach 90. XX wieku. Teraz ten trend wraca! W ofercie marki własnej Azario pojawiły się gresy Francisco inspirowane wnętrzami mieszczańskich kamienic oraz mieszań artystycznej bohemy z przełomu XIX i XX wieku.

Azario Francisco

Postarzenie płytek Azario Francisco jest wzorowane na autentycznych posadzkach ze starych domów, pałaców czy klasztorów. Dzięki cyfrowym technologiom nanoszeniu dekoracji, powierzchnia płytek wygląda bardzo realistycznie i jest wyjątkowo trwała.

Seria Francisco oferuje płytki ścienno-podłogowe w formacie 60x120 cm w odcieniach Aqua oraz Grey.

Są przeznaczone do stosowania we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Posiadają właściwości odporne na ścieranie i warunki atmosferyczne.

Brzegi płytek poddano rektyfikacji.

Zainspiruj się – Łazienka w stylu marynistycznym z Azario Francisco

W erze nowoczesnego minimalizmu, sterylności i surowości, ten styl doskonale przełamuje prostotę i jednocześnie wpisuje się w aktualne trendy.

W projekcie dominują granaty i odcienie szarości płytek Azario Francisco Grey Gres Mat. Nie brakuje też bieli ceramiki sanitarnej , która świetnie kontrastuje z mocniejszymi akcentami drewna Azario Mess Bianco.
Zainspiruj się z BLU: www.blu.com.pl/inspiracje

Postarzane płytki Azario Francisco idealnie wpisują się w styl marynistyczny. We wnętrzach w stylu marynistycznym królują odcienie kojarzące się z plażą, morzem: biel, jasna szarość, delikatne, piaskowe, kremowe barwy. Jasne kolory kolekcji Francisco możemy połączyć z każdym odcieniem niebieskiego, którego nie może zabraknąć w tak urządzanym wnętrzu.

Moda na "stare płytki"

Płytki postarzane Azario Francisco pięknie wyglądają w łazienkach łączących różne style, klasycznych, wielostylowych i rustykalnych wnętrzach, ale też nowoczesnych apartamentach czy industrialnych loftach. Wszechstronność postarzanych płytek uniwersalnych przyczyniła się do rosnącej ich popularności. Ważna jest jeszcze jedna ich cecha, ponieważ te płytki wyglądają już na stare, nie starzeją się aranżacyjnie (w złym tego słowa znaczeniu).

Seria Francisco to raczej artystyczne wizje na temat starości materiałów, imitowanie stało się tu jedynie inspiracją, jednak są tak wiernymi kopiami samej starej ceramiki, że trudno je odróżnić od oryginałów.
Następny ważny warunek przy postarzaniu płytek Azario Francisco to niejednolita, nierówna powierzchnia: matowa i z przetartym połyskiem, pofalowana, nierówna (tzw. lappato).

Stara i postarzana ceramika to bestsellery na liście materiałów nawiązujących do przeszłości.

Zapytaj o ofertę postarzanych płytek w salonach BLU!

Przyjdź do wybranego salonu BLUZadzwoń lub wypełnij poniższy formularz:

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku