Nowa gazetka sieci BLU

Nowa, letnia edycja gazetki promocyjnej BLU obfituje w atrakcyjne oferty. W najnowszym wydaniu znajdują się wysokiej jakości płytki, ceramika sanitarna, armatura oraz meble łazienkowe w promocyjnych cenach! Gazetka promocyjna obowiązuje do końca października 2021 roku.

Przedstawiamy nowości produktowe dostępne w gazetce promocyjnej BLU.

Różnorodne płytki dla najbardziej wymagających klientów

W najnowszej gazetce promocyjnej Salonów Łazienek BLU znajdują się najświeższe kolekcje od Azario: Chevron oraz Francisco i nie tylko!

Azario Chevron to wyjątkowa kolekcja składająca się z 11 różnorodnych modeli płytek, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wśród nich znajdziemy takie płytki jak: Antracyt, Callacatta Gold, Carrara White, Gris, Marquina Gold, Marquina, Negro, Nordic, Oak, Walnut, White Mat. Inspiracją do stworzenia kolekcji było naturalne drewno oraz kamień. Płytki z tej serii występują w formacie 8x40, a ich charakterystyczny kształt sprawia, że możemy je ułożyć w różnych konfiguracjach zarówno na podłodze jak i ścianie. Płytki sprawdzą się zarówno w łazience, jak również w salonie, kuchni czy przedpokoju.

Azario Francisco to kolekcja składająca się z czterech płytek: Aqua Gres Lappato, Grey Gres Lappato, Grey Gres Mat oraz Aqua Gres Mat w rozmiarze 60x120 cm. Wysoka jakość oraz uniwersalność płytek z tej serii sprawiają, że możemy je zastosować zarówno na ścianie jak i podłodze. Kolekcja Francisco charakteryzuje się powierzchnią imitującą beton. Trwałość płytek została potwierdzona klasą odporności na ścieranie PEI 4. Dodatkowo modele z tej serii są mrozoodporne. Wyjątkowy design płytek sprawia, że sprawdzą się zarówno w łazience lub kuchni, jak również w salonie i korytarzu.

Gazetka Sieci BLU

Najnowszą gazetkę zobaczysz tutaj.

Skontaktuj się z wybranym salonem BLU. Zadzwoń lub wypełnij poniższy formularz:

Raty 10 x 0%

Zobacz więcej

Laufen WC PRO

Zobacz więcej
Kliknij "Lubię to"
aby śledzić nasze wpisy na Facebooku