Baterie prysznicowe-wannowe
< wróć do poprzedniej strony

Baterie prysznicowe-wannowe

Cena
Producenci
Sposób montażu baterii
Kolor baterii
Regulacja temperatury
Sterowanie baterią
W magazynie

Filtruj wg:

Cena
0 - 5836
Producenci
więcej... mniej
Sposób montażu baterii
więcej... mniej
Kolor baterii
więcej... mniej
Regulacja temperatury
więcej... mniej
Sterowanie baterią
więcej... mniej

Baterie prysznicowo – wannowe to praktyczne połączenie pozwalające cieszyć się możliwością długi i relaksujących kąpieli oraz szybkich i orzeźwiających pryszniców. Ten rodzaj baterii oprócz standardowej możliwości napuszczania wody do wanny pozwala również na podłączenie węża prysznicowego oraz słuchawki.

Ten rodzaj baterii jest montowany na ścianie łazienki jak również w przeznaczonych do tego otworach w wannie. Jest to bardziej estetyczne rozwiązanie, gdyż wszelkie elementy montażowe są ukryte. Wybierając odpowiednią baterię warto również zwrócić uwagę na liczbę otworów. Baterie wannowe są przeznaczone do trzy, cztero lub pięciootworowego montażu.

Zastosowanie baterii prysznicowo – wannowej pozwoli nam znacznie rozbudować funkcjonalność naszej łazienki. Oprócz możliwości kąpieli w wannie oraz pryszniców warto zwrócić uwagę na to, czy dana bateria została wyposażona w termostat. Baterie termostatyczne zapewniają stały poziom temperatury wody, bez potrzeby ustawiania jej za każdym razem od nowa. Dzięki temu unikniemy zarówno poparzeń jak również oblania się zimnym strumieniem wody.

Bogata oferta modeli o różnorodnych kształtach, sposobach montażu, oraz wykończeniach sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Baterie prysznicowo - wannowe są dostępne w klasycznym chromowanym wykończeniu, ale coraz częściej możemy spotkać się również modelami w kolorze złota, czerni lub bieli, dzięki czemu dopasujemy je do niemalże każdej aranżacji.

Oprócz baterii potrzebujesz również nowej wanny lub kabiny prysznicowej? Wanny w różnorodnych rozmiarach i kształtach znajdziecie tutaj. Funkcjonalne kabiny prysznicowe odnajdziecie tutaj.