Kabiny prysznicowe z brodzikiem
< wróć do poprzedniej strony

Kabiny prysznicowe z brodzikiem

Cena
Producenci
W magazynie

Filtruj wg:

Cena
1928 - 2291
Producenci
więcej... mniej

Kabina prysznicowa z brodzikiem to praktyczne rozwiązanie zarówno do łazienek o niewielkim metrażu, jak również do tych o większej powierzchni.

Decydując się na klasyczne rozwiązanie jakim jest zastosowanie prysznica wyposażonego w brodzik należy zastanowić się nad kształtem, który jak najlepiej dopasuje się do powierzchni łazienki. Kabiny prysznicowe z brodzikami możemy podzielić na konstrukcje:

  • narożne – zdecydowanie najczęściej wybierane rozwiązanie, zwłaszcza do niewielkich łazienek. Pozwala na doskonałe zaaranżowanie przestrzeni,
  • półokrągłe – modele często wybierane do łazienek o niewielkim metrażu. Narożne konstrukcje z półokrągłym bokiem zajmują dużo mniej miejsca niż prostokątne kabiny prysznicowe. Zestawiane zwykle z głębszymi brodzikami,
  • kwadratowe – występują w różnorodnych rozmiarach dzięki czemu sprawdzą się w każdej przestrzeni,
  • prostokątne – najbardziej przestronne modele kabin prysznicowych zbudowane na planie prostokąta. Zastosowanie szerszej ścianki bocznej zapewnia bardziej komfortowe kąpiele.

Kabiny prysznicowe mogą być wyposażone w brodziki o różnej wysokości. W ofercie salonów BLU znajdują się zarówno nowoczesne, niskie brodziki, których zastosowanie pozwala na optyczne powiększenie łazienki, jak również funkcjonalne brodziki głębokie, stosowane często w zestawieniu z narożnymi kabina półokrągłymi.

Szukasz kabiny prysznicowej z drzwiami? Kliknij i sprawdź!