Cena
Producenci
W magazynie

Filtruj według

Cena
-
Producenci

Słupek łazienkowy to praktyczne rozwiązanie, które nie tylko dopełni naszą aranżację ale również zapewni nam więcej przestrzeni na przechowywanie niezbędnych przedmiotów. Słupki łazienkowe sprawdzą się zarówno w dużych jak i małych łazienkach. Dzięki nim możemy w prosty sposób zagospodarować nieustawne miejsca lub narożniki.

Słupki łazienkowe występują w wielu rozmiarach, stylach oraz kolorach, dzięki czemu możemy je idealnie dopasować do aranżacji oraz własnych preferencji. Coraz częściej pojawiające się słupki o unikalnym designie mogą ponadto stworzyć w łazience niecodzienny element dekoracyjny. Wśród najczęściej pojawiających się konstrukcji można odnaleźć:

    • słupki wiszące – które dzięki podwieszeniu sprawiają, że aranżacja staje się bardziej otwarta i przestrzenna,
    • słupki stojące – stabilne rozwiązanie, dostępne w wielu rozmiarach.

Zarówno słupki podwieszane jak i te klasyczne, stojące są wykonywane z materiałów odpornych na wilgoć, dzięki czemu ich ścianki nie zaczną się wybrzuszać po dłuższym użytkowaniu w łazience. Do zalet słupków łazienkowych należy przede wszystkim ich funkcjonalność. Nowoczesne konstrukcje coraz częściej zawierają wbudowany kosz na pranie lub funkcjonalne szuflady. Niektóre modele posiadają również przeszklone, ozdobne drzwiczki.

Skompletuj zestaw szafek dopasowany do Twojej łazienki:

szafki górne - kliknij tutaj

szafki pod umywalkę - kliknij tutaj

szafki z umywalką - kliknij tutaj

konsole - kliknij tutaj

blaty łazienkowe - kliknij tutaj

lustra - kliknij tutaj